رفتن به مطلب
میر حسن

ماژول یعنی چی؟

پست های پیشنهاد شده

ببخشید سوالم یه کم زیاد ابتدایی است

اما میخواستم بدانم خود ماژول یعنی چی؟

غیر از تعاریفی که درسایتها هست

و یک راهنما برای آموزش نصب ماژولها معرفی کنید خواهشا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

آقای میرحسن در مورد سایت شما پس از جرو بحث فراوان که داشتیم parsdev که معرف حضور هستند به دلیل کیفیت نامناسب هاستشون سرور اشتراکی 7 که هاست شما هم روش بوده تغییر دادن انشاالله یکی 2 روزه سایت شما میاد بالا . اینو گفتم که بدونید ما بدقولی نکردیم همین تغییر سرور باعث شد تا مطالب 2 روز گذشته انجمن و سایت خود ما هم از بین بره !

در مورد ماژول بهترین تعریفی که من به نظرم میاد اینه

"ماژول افزونه ای است که به جوملا اضافه شده و امکانات جدید را در صفحه نمایش سایت اضافه میکند"

مثلا شما میخوای تقویم روز را نشون بدی در سایتت از ماژول تقویم استفاده میکنی یا میخوای .... کلا در موقعیت های صفحه (جعبه های طراحی شده) ماژول ها نمایش داده میشن

لینک به ارسال

دوست من در مورد اون سوالی که کرده بودی چی جوری نصبش کنی بهترین کار و ساده ترین کار اینه هست که بری قسمت نصب/حذف و قسمت فیلد بروز رو بزنی و از کامپیوتر شخصیت اون ماژول رو انتخاب کنی و بزاری روی آپلود که خودش نصب می کنه و برای تغییرات دوباره باید بری در قسمت مدیریت ماژول ها و اون رو ویرایش یا ..... رو انجام بدین همین

:)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...