رفتن به مطلب
mahdi71

سایت فروش کارت شارژ

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همگی

من میخوام یک سایت فروش شارژ داشته باشم .اما هنوز کسی به فکر طراحی چنین سایتی نشد لا اقل اگه هم شد جامع و کامل نبوده من خیلی سرچ کردم اما پیدا نکردم.

تو خود سایت جومینا یه کامپوننت و یک بسته اسان نصب ایرانسل است که فقط با اون سایت میشه کارت ایرانسل فروخت من سایتی میخوام که هم همراه اول هم ایرانسل بشه فروخت و اگر هم شد کارت اینترنت (اگه شد.خیلی مهم نیست).

اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزيز

ميخواي نحوه فروش به چه صورتي باشه

كدها براش ايميل بشه

بر اساس اعتبار بتونه خريد كنه يا با پرداخت آنلاين

در ساده ترين حالت ميتونيد از افزونه هاي فروشگاهي استفاده كنيد

موفق باشيد

لینک به ارسال

دوست گرامی ممنون از پاسخ شما

من میخوام پس از انتخاب نو ع شارژ----و چه قیمتی (1000.2000.و..) شماره موبایل و ایمیل را وارد کرده و بعد نوع بانک وتایید به بانک وصل شود

مانند سایت http://www.iran3ell.net

http://www.carti.ir/

لینک به ارسال

دوست عزیز با افزونه جومینا مارکت می تونید کارت شارژ همراه اول را هم بفروشید فقط یک خورده نیاز به تغییرات داره که براتون انجام میدیم

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

در تکمیل صحبت های ستارجان

باید بگم که شما میتونید از همون افزونه فروش کارت شارژ استفاده کنید

فقط نیاز به کمی تغییرات داره

درپناه حق...

لینک به ارسال

با سلام خدمت همگی

من میخوام یک سایت خرید شارژ داشته باشم .اما هنوز کسی به فکر طراحی چنین سایتی نشد لا اقل اگه هم شد جامع و کامل نبوده من خیلی سرچ کردم اما پیدا نکردم.

تو خود سایت جومینا یه کامپوننت و یک بسته اسان نصب ایرانسل است که فقط با اون سایت میشه کارت ایرانسل فروخت من سایتی میخوام که هم همراه اول هم ایرانسل بشه فروخت و اگر هم شد کارت اینترنت (اگه شد.خیلی مهم نیست).

آقا چند نمونه از سایتهایی که از این اسکریپت استفاده کردن رو میشه بهم معرفی کنید؟

لینک به ارسال

با سلام خدمت همگی

من میخوام یک سایت خرید شارژ داشته باشم .اما هنوز کسی به فکر طراحی چنین سایتی نشد لا اقل اگه هم شد جامع و کامل نبوده من خیلی سرچ کردم اما پیدا نکردم.

پ خ بزنید واستون تغییراتی رو که بخواید تو کامپوننت ایجاد می کنم.

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن تخصصی جوملا (جومینــــــا) خوش آمدید

دوست عزیز ، پس از عضویت لازمه که شما ابتدا با قوانین انجمن آشنا شوید و سپس به فعالیت بپردازید

شما در همین بدو ورود چند تخلف داشتید که نمونش در این تاپیک نیز به تاریخ آخرین ارسال توجه نکردید

حتما" در اولین فرصت قوانین را مطالعه فرمایید !

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...