رفتن به مطلب
takin

تغییر ظاهر فرم در RS!Form PRO

پست های پیشنهاد شده

سلام. می خواستم بدونم میشه ظاهر فرمی که با rs!form pro ساختم رو تغییر بدم؟

مثلا من برای نمایش متن در بین فیلد های فرمم از free text استفاده کردم ولی free text با توجه به اندازه caption بقیه فیلد ها چینش میشن

مثل این:

Untitled.png

به متن سوال 9 توجه کنید

میشه کاری کرد که متن بیاد ابتدای خط؟ اگه راه دیگه ای برای نمایش متن در فرم هم بلدین لطفا بگین

لطفا اگه میتونین کمکم کنین خیلی حیاتیه:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. می خواستم بدونم میشه ظاهر فرمی که با rs!form pro ساختم رو تغییر بدم؟

مثلا من برای نمایش متن در بین فیلد های فرمم از free text استفاده کردم ولی free text با توجه به اندازه caption بقیه فیلد ها چینش میشن

مثل این:

Untitled.png

به متن سوال 9 توجه کنید

میشه کاری کرد که متن بیاد ابتدای خط؟ اگه راه دیگه ای برای نمایش متن در فرم هم بلدین لطفا بگین

لطفا اگه میتونین کمکم کنین خیلی حیاتیه:

سلام...

تو rsform وقتی فرمی رو ساختی ،یک سری نحوه ی نمایش(layout( پیش فرض داره.... مثل 2 Columns inline و 2 Columns 2 lines و .........

یه حالتیم داره که شما هر جوری دوست داری می تونی فرمتو در بیاری.....برای این کار توی تب form layout تیک Auto Generate Layout ? را بردارید. که به شما امکان ویرایش layout فرم را میده....

با این روش شما هر جوری می تونی فرمتو در بیاری....

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون . از اونجایی که من تازه کار با جوملا رو شروع کردم

میشه راهنماییم کنید که برای حل مشکلم با free text دقیقان کجای form layout و چی رو تغییر بدم؟

لینک به ارسال

سلام ...

تو قسمت form layout ساختار فرم شما به صورت کد html نمایش داده می شه (البته با فرق های کوچیک . مثلا فیلد هارو با تگ input نمایش نمیده و به این صورت نمایش میده {test} ....)

شما برای راحتی کار کد html رو ببرید تو نرم افزار dream waver یا ... و هرجوری دوست دارید در بیارید...

من چون فرم شما رو ندیدم ، نمی تونم دقیقا بگم چکار کنید...

اگه خواستید از قسمت backup از فرمتون backup بگیرید و بفرستید برام ، ببینم می تونم براتون کاری کنم (انشاالله)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...