رفتن به مطلب
computer_prospect

مشکل آپلود بنر افزونه ی تبادل لینک نسخه 2

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه دوستان :

آقا من کامپوننت تبادل لینک و بنر نسخه 2 رو نصب کردم باهاش مشکلی ندارم تنها در یک بخش . زمانی که کاربری می خواد بنر خودش رو آپلود بکنه مسیری وجود دارد که باید بنر کاربر در آنجا آپلود شود :

آدرس مسیر images/com_jvle/banners/

خب طبیعتا برای آپلود باید این دو پوشه قابل دسترسی باشه یعنی مجوز دسترسی نوشتن داشته باشه اما برای من نداره و زمانی که می رم پرمیشنش رو 777 کنم باز بر می گرده به حالت اول . اما این مهم در مورد پوشه های دیگه صدق نمی کنه فقط این پوشه اینجوری هست .

پیغام خطایی که به من می ده :

خطا در آپلود فايل بنر: /home/mysite/public_html/images/com_jvle/banners

خطا

JFTP::store: Bad response

اخطار! - نا موفق در انتقال

خب دوستان منتظر راهنمایی شما هستم .

یا علی .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز مقدار مجاز فایل برای آپ لود رو چک کردین احتمالا باید فیل بنرتون حجمش بیشتر باشه اونو افزایش بدید

لینک به ارسال

دوست عزیز مقدار مجاز فایل برای آپ لود رو چک کردین احتمالا باید فیل بنرتون حجمش بیشتر باشه اونو افزایش بدید

سلام :

بله چک کردم نه اندازه فایل بنر رو خودم می تونم تغیر بدم . جال این هست که زمانی که می خوایم پرمیشن پوشه رو تغییر بدیم نمی شه . چرا نمی دونم .

لینک به ارسال

برای تغییر پرمیشن مستقیم از داخل کنترل پنل اقدام میکنید یا از افزونه کمک میگیرید درضمن یکبار کش جوملاتونم خالی کنید بعد اینکارو انجام بدید

لینک به ارسال

برای تغییر پرمیشن مستقیم از داخل کنترل پنل اقدام میکنید یا از افزونه کمک میگیرید درضمن یکبار کش جوملاتونم خالی کنید بعد اینکارو انجام بدید

سلام از طریق اف تی پی انجام دادم و از طریق پنل هاست . کش رو هم پاک کردم باز نشد .

لینک به ارسال

سلام دوباره به همه دوستان محترم :

خب راه حل این مشکل رو پیدا کردم کافیه ما یک مسیر دلخواه در هاست برای خودمان بسازیم و مجوز یا همون پرمیشن پوشه ها رو 666 کنیم سپس در فایل های زیر این مسیر ها رو جایگزین مسیر اصلی کنیم :

1- ابتدا وارد قسمت زیر می شوید :

public_html/administrator/components/com_jvle

سپس فایل admin.jvle.php را باز کرده و تغییرات زیر را اعمال کنید و سپس فایل را ذخیره و ببندید :

define("_MOS_ABS_BANNERS", JPATH_SITE.DS.'images'.DS.'peyvand'.DS.'banner');
define("_MOS_BANNERS", _MOS_LIVESITE.'images/peyvand/banner/');

شما می توانید بجای واژه های images و peyvand و banner چند کلمه دیگر را وارد کنید اما به ترتیب در هاست باید مانند این سه کلمه پوشه و زیر پوشه درست کنید .

2- سپس وارد مسیر زیر می شوید :

public_html/components/com_jvle

سپس فایل jvle.php را جهت ویرایش باز کرده و تغییرات زیر را در آن اعمال کنید وآن را ذخیره و ببندید :

define("_MOS_ABS_BANNERS", JPATH_SITE.DS.'images'.DS.'peyvand'.DS.'banner');
define("_MOS_BANNERS", _MOS_LIVESITE.'images/peyvand/banner/');

این ها هم مانند قبل باید با همان نام ها تغییر داده و ذخیره کنید .

دیگه کامپوننت به راحتی کار می کند .:blush:

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

امیدوارم که لذت برده باشید .

یا علی .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...