رفتن به مطلب
sasanu

تغییر یکباره سیستم جوملا از 1.7 به 1.6

پست های پیشنهاد شده

با سلام من نسخه فارسی جوملا 1.7 رو نصب کردم اولش خوب کار می کرد ولی یه دفعه وقتی تو پنل مدیریت کار میکردم دیدم که نسخه جوملا که از اول 1.7 بود به 1.6 تبدیل شده ولی این مشکل اصلی من نیست مشکل اینه که تا ورژن جوملا خود به خود عوض میشه تو صفحه اصلی سایت منو ها سالمند و درست نشون داده میشن ولی محتوای اصلی سایت بالا نمیاد واین ارور رو میده You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ............. در حالی که من هیچ دستکاری تو دیتابیس یا قسمتهای دیگه انجام نداده بودم تا به حال دو بار به این مشکل خوردم بار اول مجبور شدم دوباره جوملا رو نصب کنم ولی بازم همین اتفاق بعد از یه مدت افتاد به نظر شما مشکل از کجاست لطفا راهنمایی کنید .:1:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

:exclamation:

یعنی شما از پایه جوملا 1.7 رو نصب کردید بعد خود به خود ورژنش شده 1.6 !؟ یا ارتقاء دادید!؟

با آرزوی موفقیت

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

:exclamation:

یعنی شما از پایه جوملا 1.7 رو نصب کردید بعد خود به خود ورژنش شده 1.6 !؟ یا ارتقاء دادید!؟

با آرزوی موفقیت

بابا من فقط جوملا 1.7 رو نصب کردم فایل نصبی رو هم ازخودتون دانلود کردم بدون هیچ مشکلی

نه ارتقا دادم ونه از نسخه های قبی جوملا استفاده کردم

فقط چند تا قالب نصب کردم قالب ها خیلی خوب کار میکردن ولی یه دفعه اینطوری شد

سیستم مدیریتش هنوز کار میکنه ولی نسخش یک نسخه اومده پایین یعنی تو قسمت اطلا عات سیستم جوملا1.6.3 رو نشون میده در حالیکه اولش 1.7 بود بعضی از لینکهای پنل مدیریتی هم جابجا شده ولی تمام قسمتای پنل مدیریت کار میکنه فقط تو صفحه سایت یه ارور یه صفحه ای میده آخرش هم اینو نوشته Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid در ضمن همونطور که گفتم من تو قسمت mysql هیچ تغییری ایجاد نکردم :s

کسی نیست جواب بده !!!؟

بار دومه که با جوملا به این مشکل بر می خورم این مشکل تو صفحه اصلی سایتمه صفحه های دیگه این ارور رو نمیده

ارور..........ارور .......... :huh:

لینک به ارسال

همچین چیزی بدون دلیل ممکن نیست!

منظورم از دلیل، نوعی بکاپ ریستوره! ممکنه سرور به مشکل بر خورده باشه و ریستور بکاپ این بلا رو به روزش آوردش باشه! یا چه می دونم، کامپوننتی با مضمون ارتقاع خودکار این کار رو کرده باشه! و یا اینکه خود شما نا آگاهانه پچی رو در روت جوملاتون بازنشانی کرده باشید...

در هر حال این موضوع بیشتر به همون ماجرای بکاپ ریستور می مونه چرا که دیتابیس هم یه طورایی به مشکل برخورده باشه...

در هر حال یکی یا چندتا از مسیرهای زیر رو طی کنید:

1- مشورت با مدیر سرور

2- ریستور آخرین بکاپ سرور (اگر خودتون بکاپی دارید)

3- بازنشانی فایل های جوملای جدید روی جوملای قدیمی منهای فولدر نصب جوملا

4- نصب جوملای جدید و اتصال به دیتابیس قبلی

و...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...