رفتن به مطلب
pn1367

ساخت پلاگين دارونامه

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من ميخوام يه پلاگين بسازم كه ادمين يا كاربراي خاص (پزشكان ) امكان وارد كاردن اطلاعات دارو و ويژگي هاي آن را در ادمين داشته باشند.

سپس اطلاعات اين فرم در صفحه خاص به نام دارونامه نمايش داده شود.به اين صورت كه تيتر دارو نشون داده ميشه و بازديدكنندگان ميتوانند سرچ كنند و با كليك روي لينك نام دارو اطلاعات كامل دارو را كه پزشكان وارد كرده اند ببينند

ممنون ميشم راهنماييو وكمكم كنيد :s

خيلي نيازش دارم

با تشكر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اولا این چیزی که شما میخوای کامپوننته نه پلاگین که البته برای نمایش در سایت نیاز به ماژول هم داره

بعد شما نمی تونید این کارو انجام بدید باید یه برنامه نویس اینکارو بکنه

البته می تونید افراد خاص (پزشکان) رو در سایت بصورت نویسنده ثبت نام کنید تا بتونن اطلاعات داروها رو وارد کنن

لینک به ارسال

سلام

همونطور که دوست گلم آقا مرتضی فرمودند ، برای این که به خواستتون برسید ، باید یه مقداری کد نویسی انجام بشه.

من پیشنهاد می کنم یه فرم ساز قوی مثل RSForm PRO رو به عنوان بیس کار در نظر بگیرید ، بعد همه چیز رو با اون پیش ببرید ، هرجا هم نیازی به کد نویسی بود ، سفارش بدید که براتون بنویسند...

اگه خواستید در پیغام خصوصی به من اعلام کنید ،تا در این ضمینه کمکتون بکنم.

موفق باشید و سربلند

یا علی

لینک به ارسال

سلام

با فرمساز بريزينگ فرم ثبت داروها رو بسازين و دسترسيشو به مديران بدين. بعد هم با xforms ازش خروجي بگيرين و به كاربران نمايش بدين

لینک به ارسال

خيلي ممنونم از همگي شما ها

يه آشنايي دارم با كد نويسي

فعلا دارم با همون فرم ساز فرممو ميسازم تا ببينم بقيه كارها چطور پيش ميره

و البته9 با كمك راهنمايي شما دوستان

لینک به ارسال

دوستان من فرم ورود اطلاعاتمو با فرم ساز بيزينگ انجام دادم اينم فرمم :

http://thesystem.ir/medical/index.php/pharmacopoeia

حالا تو اين صفحه وقتي رو صفحه اصلي بالا كليك ميكنم نميريه صفحه اصلي و برميگرده به همين صفحه

يه مشكلي كه دارم اينه كه من براي پروژه دانشگاهم ميخوام و بايد به صورت ماژول يا كامپوننت آماده تحويل بدم.حالا فعلا راه ميندازم تا كامپوننت نويسي شو شروع كنم .امكانش هست ؟ من كد پي اچ پي اين كارا رو نوشتم فقط براي تبديل امكانش هست يا بايد از اول طبق دستورالعملهاي جوملا برم؟(كه فك نميكنم اينطور باشه)

ممنون ميشم راهنمايي كنيد

لینک به ارسال

سلام

احتمال قوی برنامه ای که نوشتید در جوملا بدون مشکل اجرا بشه ، فقط یکسری اصلاحات نیاز خواهد داشت. مثلا برای کار با Session یا ارسال دریافت اطلاعات بین فرم ها یا اتصال به بانک اطلاعاتی یا ... باید با استاندارد ها و سینتکس های جوملا رو استفاده کنی.

مخصوصا Session ها ، چون دستوراتی که در php با Session کار می کنه ، در جوملا کار نمی کنه.

موفق باشید و سربلند

یا علی

لینک به ارسال

دوستان برای این کامپوننت یه ایده به دهنم رسید

ممنون میشم راهنمایی و کمکم کنید

ایده من هم اینه که یکی از همین کامپوننت های پرسش و پاسخ معمولی رو ادیت کنم برای دارو نامه

با این تفاوت که موقع ایجاد سوال بتونم داخل فرمم اطلاعات دارو رو وارد کنم و ذخبره کنم .برای نمایش هم که مشکلی ندارم .یک منو برای پرسش و پاسخ که ایجاد کنم اونوقت یه صفحه به نام دارونامه خواهم داشت و اونجا اسم تمامی دارو ها دیده میشه و با کلیلک رو اسمشون اطلاعات کلی ارو نامیش داده میشه .فقط باید یه قابلیت سرچ بذارم

به نظرتون خوبه؟ شما چه ایده ای به من میدید که بهتر و راخت تر باشه به چز این؟!

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

+ جناب pn1367 ، لطفا صبور باشید و در انجمن اسپم ارسال نکنید.

+ به نظرم این روش فقط راحت هست ولی اصولی نیست.

با تعداد زیاد دارو ها و توسعه های احتمالی در آینده پروژه ، به مشکل بر خواهید خود.

+ اگر هدفتون صرفا گرفتن نمره هست و اصولی بودن کار مهم نیست ، همین کار رو انجام بدید ، ولی اگه خودتون افزونه رو بنویسید ، تسلطی روی جوملا پیدا خواهید کرد که با هیچ راه دیگه ای نمی تونید به دست بیاریدش.

موفق باشید و سربلند

یا علی

لینک به ارسال

اصولی بودن کار در در جه اول

بعدم نمره!

مرسی

من کد پی اچ پی مو انشالله میذارم تا از راهنمایی دوستانی مثل شما استفاده کنم

لینک به ارسال

سلام دوستان

من کد php که برای دارونامه بود نوشتم و رو سایتم آپلود کردم به این آدرس :

کدهای php رو براتون یه نمونه آپ کردم تا شما نظرتونو بگید برای تبدیلش به ماژول یا کامپوننت و ...

میخوام بدونم تغییر زیاد نیاز داره یا نه؟فعلا ماژولهای دیگه رو نگاه میکنم تا ببینم چطوری برای جوملا نوشته شده اند.

ممنون میشم راهنمایی کنید

http://thesystem.ir/pharmacopoeia/admin/drug.zip

لینک به ارسال

سلام

اگر بخواهیم عملیاتی کار رو جلو ببریم ، شما اول مشخص کنید می خواهید ماژول بنویسید یا کامپوننت ، چون ساختار فایل های این دو با هم مقداری متفاوت هستند.

لینک به ارسال

سلام

معمولا تاپیک هایی مثل این که من توشون پست گذاشتم ، در صورتی که آپدیت بشن برای من ایمیل میاد ، ولی متاسفانه بابت پست شماره 14 ایمیلی برای من نیومده(شاید تویه اسپم ها رفته باشه).

+ در هر صورت تصمیم درستی گرفتید، منم کامپوننت رو پیشنهاد می کنم.

گویا کسی مائل نیست منم برای جوملا کار کنم و ید بگیرم و خدمتی رو ارائه کنم

+ تعیبیر خوبی نیست ، اصلا فلسفه این انجمن همینه که همه بتونن با جوملا کار کنند.

لینک به ارسال

دیگه کسی نمیخواد بیاد بگه چطوری شروع کنم؟راهنماییم کنه؟؟من پی اچ پی و اچ تی ام ال یاد دارم و یه سورس از برناممو گذاشتم که راهنماییم کنید...

خیلی نیاز دارم

لینک به ارسال

سلام

این سه صفحه رو مطالعه کنید :

http://docs.joomla.org/Developing_a_Model-View-Controller_Component_-_Part_1
http://www.vojtechovsky.net/joomla/component-helloworld-tutorial-guide-en.html
http://www.vojtechovsky.net/joomla/component-helloworld-2-create-tutorial-guide-en.html

در این ها به شما آموزش داده شده که کامپوننتی طراحی کنید که کلمه "helloworld" رو تویه جوملا نمایش بده...

حالا کدهای خودتون توی این کامپوننت ساده جایگزین کنید.

موفق باشید و سربلند

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...