رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

چطور می شه مثل تصویر زیر برای سایتمان در گوگل لینک های زیر مجموعه نمایش داده بشه؟

Untitled-1.gif

التماس دعا جهت ظهور

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام فکر کنم قبلا یک بار در این مورد توضیح دادرم !

حالا یک بار دیگه هم میگم.

برای این که به این شکل نمایش داده بشه گوگل هیچ راهنمایی نکرده ! و یه جورایی راز شده برا خودش !

شما با ید سعی کنید رو سئو سایت خودتون کار کنید و بهینش کنید و لینک های یکتایی ایجاد کنید که کاربران زیاد اونو سرچ و وارد اون صفحه میشن !

یا علی

لینک به ارسال

برای این که به این شکل نمایش داده بشه گوگل هیچ راهنمایی نکرده ! و یه جورایی راز شده برا خودش !

شما با ید سعی کنید رو سئو سایت خودتون کار کنید و بهینش کنید و لینک های یکتایی ایجاد کنید که کاربران زیاد اونو سرچ و وارد اون صفحه میشن !

یا علی

سلام و خسته نباشید

من هم در این مورد مشکل داشتم و میخواستم بدونم در عمل برای یک چنین نمایشی (لینک صفحه اصلی با زیر صفحات) چیکار باید کرد در سئوی مثلا یک سایت جوملا. اگر توضیحی در این مورد قبلاً هست بفرمائید چون گشتم چیزی پیدا نکردم. اگر هم نیست ممنون میشم این راز رو با دوستان خودتون هم درمیان بگذارید.

با سپاس بسیار

علی

لینک به ارسال

دوست عزیز شما باید روی سئوی سایتتون کار کنید

می تونید از مقاله ای که در سایت جومینا منتشر شده استفاده کنید

لینک

http://www.joomina.ir/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7

آرزومند آرزوهایتان

لینک به ارسال

سلام

یه مقاله خوب تو سایت جومینا واسه سئوی جوملا هست اون رو مطالعه کنید

بقیش هم باید مطالب خوب تو سایتتون بذارید

دقت کنید گوگل لینک های پربازدید جومینا رو بصورت دسته بندی نشون داده

شما هم باید مطالبی با بازدید زیاد داشته باشید تا اینطوری بشه

که البته زمان بره و نیاز به تلاش زیاد داره

لینک به ارسال

یا علی

باسلام

البته اول بگم که من تاحالا 1390/10/10 رو انجمن جومینا پست ندادم فکر کنم.

ولی شما می تونید وب سایت خودتون رو ابزار گوگل ثبت کنید تا یه کد بده به شما و شما در وب سایتتون قرار بدید که اگر بخواین آموزش کامل رو می دم.

بعدش خود گوگل بعد از مدتی نسبت به فعالیت وب سایت شما این امکانات رو میده که شما لینک ها رو ثبت کنید و در زیر نمایش داده بشه

که اون سایتهایی که عملیات تست وب سایت انجام میدن رو گوگل خودش به صورت دقیق از نتایج بدست از موتور جستجوی خودش براتون میده

و غیره .......................

حالا من این راز رو براتون آشکار کردم

البته آدرش رو یادم رفته بود که ------> www.google.com/webmaster

البته باید یه اکانت جیمیل هم داشته باشید

لینک به ارسال

با تشکر از دوستان. دو تجربه ای که شاید برای سایر دوستان هم مفید باشه اینه که سایت بنده در گوگل وب مستر ثبت نشده بود و مشاهده کردم که مانند تصویر پست اول، دو لینک از سایتم را گوگل در زیر آدرس سایتم نمایش می دهد

_ و نکته خیلی عجیب تر اینکه از بین این دو لینکی که گوگل قرار داده یکی از اونا نه تنها پر بازدید نیست بلکه من خودم هم بیشتر از یکبار تا حالا شاید بازش نکرده بودم. حتی لینک این صفحه را برای کاربران هم نگذاشته بودم تا کاربران بازدید کنند. که این ثابت می کنه گوگل برای این کار خیلی هم به پربازدید بودن لینک صفحه کاری نداره. ملاک چیزای دیگه ای است. احتمالاً به چیزای دیگه ای ربط داشته باشه.

لینک به ارسال

من این سایت رو www.mfbb.ir واسه یه شرکتی راه انداختم فکر نمی کنم چندان بازدید کننده ای داشته باشه اما تو گوگل زیر مجموعه هاش رو نشون می ده

فقط 2 تا کار کردم

تو گوگل وب مستر ثبتش کردم

و نقشه سایت رو تو گوگل وب مستر وارد کردم

فکر می کنم بیشترین دلیل نمایش زیر مجموعه هاش ثابت موندن لینک ها و مطالبشه

لینک به ارسال

لینک به ارسال

با سلام و عرض خسته نباشید

فکر میکنم منظور دوستمون ybigdelo سرچ به این

صورت بوده

سرچ گوگل موسسه فنی برادران بیگدلی

و واقعا" آدرس سایت رو به صورت چند شاخه

میاره.

برای من هم سوال شده که چطوری می شه اینکار رو

کرد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...