رفتن به مطلب
hamid80

مشکل جوملافیش با قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام من برای چند زبانه سازی از جوملا فیش استفاده میکنم قالب سایتم قالب jv_olo هست که فکر کنم این قالب دو زبانه باشه ولی وقتی در تنظیمات زبان در جوملا فیش می روم مثلا زبان را تنظیم می کنم روی انگلیسی موقعیت منوهادر قالب تغییر نمی کنند چب به راست نمی شود وهمان راست به چب فارسی میماند ایا راهی هست برای رفع این مشکل

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

افزونه جوم فیش فقط متنهای رو ترجمه میکنه

موقعیت ها رو چپ چین نمیکنه تا جایی که من میدونم

شما برو تو تنظیمات قالبت ببین دو زبانه هست یا نه

لینک به ارسال

اره فکر کنم این قالب دو زبانه باشه این موقعیت قالب در حالت فارسی

http://joomla15.zootemplate.com/jv_olo/?direction=rtl

این موقعیت قالب در زبان انگلیسی

http://joomla15.zootemplate.com/jv_olo/?direction=ltr

لینک به ارسال

مرسی دوست عزیز دوتا سوال داشتم ایا این امکان نیست ما از افزونه جوملا فیش استفاده کنیم یعنی شما می گین این قالب تک زبانه هست و در اخر سوال دوم این هست این ماژول می شه موقعیت این ماژول اورد در منوی اصلی یعنی یک منو درست کنیم با زدن اون دکمه این صفحه باز بشه و توش ترجمه انجام بشه

لینک به ارسال

دوستان این امکان هست ماژول مترجم پیشرفته گوگل را بیاریم تو منو اصلی چه طور یک دکمه داریم به نام صفحه اصلی یک دکمه ه9م درست کنیم به نام مترجم و صفحه باز ببشه و انتخاب زبان کنیم

لینک به ارسال

دوستان این امکان هست ماژول مترجم پیشرفته گوگل را بیاریم تو منو اصلی چه طور یک دکمه داریم به نام صفحه اصلی یک دکمه ه9م درست کنیم به نام مترجم و صفحه باز ببشه و انتخاب زبان کنیم

فک کنم اگه یه بخش و یه مجموعه درست کنی و یه لینک هم بزاری در منوی اصلی ، ماژول رو فقط در اون بخش فعال کنی ، ردیف میشه

:thankyou:

لینک به ارسال

نفهمیدم چی گفتی میشه یک کم بیشتر توضیح بدین

شما یه بخش درست کن ، بعد یه مجموعه ، بعد در قسمت منو ها > منوی اصلی یه لینک بده به اون مجموعه ،بعد ماژول مترجم رو فقط در این مجموعه و بهش فعال کن

البته میتونی ار یه پلاگین هم استفاده کنی

سایت منو ببین زیرش یه پلاگین هست ، کادر مشکی ، چنتا ماژول رو در اون گذاشتم

فکر کنم میشه مترجم رو هم بشه بدی

جالب میشه

اینم لینک پلاگینه فارسی

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13105005851.zip

لینک به ارسال

مرسی دوست عزیز این کامپونت تولبار ساز که معرفی کردین چیز جالب هست فقط یک سوال دارم ازت چه طوری این کامپونت اوردی زیر صفحه اصلی من وقتی می روم تو منو و در همه صفحات نمایش داده می شود

لینک به ارسال

مرسی دوست عزیز این کامپونت تولبار ساز که معرفی کردین چیز جالب هست فقط یک سوال دارم ازت چه طوری این کامپونت اوردی زیر صفحه اصلی من وقتی می روم تو منو و در همه صفحات نمایش داده می شود

دوست عزیز طبق قوانینی شما باید سوال جدیدتون رو در یه تاپیک جدا بپرسی

در مورد سوالتون فکر کنم باید در سربرگ کامپوننت و کامپوننت تولبار ساز ، در قسمت تظیمات ، ستون سمت چپ، قسمت پارامتر ها ، سپس تنظیمات ، میتونی هر کاری دلت بخواد انجام بدی

مثلا تعیین کنی در چه منویی نمایش بده

:heart:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...