رفتن به مطلب
mahdikp

ساخت یک پلاگین بسیارساده

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان گرامی

بنده می خواهم یک پلاگین بسیار ساده ای بنویسم که یک عکسی را در انتهای تمام مطالب نمایش دهد که آن عکس هم دارای یک لینک خروجی است.

برای ساخت چنین ماژولی باید چه کاری را انجام دهم؟

منتظر پاسختان هستم

موفق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آقای شمسی عزیز

این رو که خوممم میدونم:exclamation:

من یه آموزشی میخواهم شبیه به این ولی با این تفاوت که پلاگین باشه و زیر مطالب قرار بگیره:

http://forum.joomina.ir/thread-4156.html

لینک به ارسال

دوست گرامی چون خودم به چنین موردی برخود کردم بعد از کلی جستجو یک روش ابتکاری به کار بردم که بعد از اون برای اکثر کارهام دارم از روشی مشابه استفاده میکنم

در جومینا یه کامپونت معرفی شده به نام قالب ساز مطلب

لینک کامپونت

کافیه یه قالب پیش فرض بسازی و اون عکسی که نیاز داری پایان همه مطالبت باشه رو آخر یک صفحه خالی بزاری

و اون قالب رو به عنوان پیش فرض و لود اتوماتیک قرار بدی

هر مطلبی که قصد ایجادش رو داشته باشی به محض باز شدن صفحه مطلب جدید اون عکس در پایان مطلب قرار میگیره دوست داشتی استفاده کن دوست هم نداشتی توی اون مطلب می تونی حذفش کنی

با ساختن چند قالب با این کامپونت می تونی انواع نیازهات رو که بعضا باید براشون کلی وقت بزاری سه صوته انجام بدی

اگه نیاز به راهنمایی بیشتر داشتی در مورد این کامپونت سرچ کن پیدا نکردی یه تاپیک جدید بزن تا دوستان راهنماییت کنند

لینک به ارسال

ممنون پاسختان خیلی عالی بود

ولی اگر کسی هم بداند چگونه میشود چنین پلاگینی نوشت کمک بسیار بزرگی کرده است. دارم یه پلاگین مفید و ساده و از همه مهتر رایگان می نویسم و به مدیر جومینا هم جهت دانلود خواهم داد.البته اگر دوستان راهنمایی کنند که چگونه کدنویسی نمایم.

بازهم از دوست عزیز با اکانت کابوک تشکر میکنم

منتظر پاسخ کاملتر شما دوستان هستم

لینک به ارسال

دوست عزیز

باید پلاگینی از نوع کانتنت بسازی و محل قرار گیری اونو بعد از مطالب باید قرار بدی

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...