رفتن به مطلب
Smoke_1110

مشکل در استفاده از کامپوننت نظرات

پست های پیشنهاد شده

سلام

چرا من وقتی که از کامپوننت نظراتی که جومینا ترجمه کرده استفاده می کنم ادامه مطلب رو در صفحه اول سایتم از بین میبره و می خوام تمام متون من نظرات داشته باشه نه یک مجموعه خاص لطفا راهنمایی بفرمایید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

از جی کامنت استفاده می کنید؟ اگر بله این افزونه لینک ادامه مطلبتون رو حذف نمی کنه بله تغییر شکل می ده... و نکته بعدی اینکه از مدیریت این الحاق می تونید تعیین کنید که سیستم نظرات برای تمام قسمتها فعال بشه...

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

از کدوم قسمت مدیریت این الحاق ؟ من به تنظیمات که میروم چیزی رو نمی بینم فقط انتخاب یک مجموعه رو می بینم و چه کار کنم که شکل ادامه مطلبم به حالت اول برگرده همزمان بتونم از نظرات هم استفاده کنم ؟

بله از همون افزونه استفاده می کنم

یا علی

لینک به ارسال

وقتی به تنظیمات این کامپوننت رفتید در تب " عمومی " قسمت " مجوعه ها " باید مجموعه هایی که مد نظر دارید رو انتخاب کنید...(ماوس رو کلیک کنید و بدون اینکه دستتون رو بردارید بکشید رو مجموعه ها تا انتخاب بشند و یا کلید ctrl رو نگه دارید و هر مجموعه ای خواستید یک کلیک روش بکنید و نهایتا ذخیره...)

موفق باشید

لینک به ارسال

ولی نفرمودید که چه جوری کاری کنم که ادامه مطلبم به حالت اولش برگرده با وجود استفاده از کامپوننت؟

لینک به ارسال

سلام

لینک ادامه مطلبتون چطوری شده؟

میشه دمو یا عکس بذاری

اگه نمی خواین ادامه مطلب تغییر شکل پیدا کنه باید کدهای سی اس اس مربوطه رو حذف کنید

لینک به ارسال

کسی از دوستان نمی داند که مشکل من چه جوری حل میشه ؟ استفاده از کامپوننت نظرات و سالم ماندن ادامه مطالب؟ منظورم شکلشه

لینک به ارسال

با سلام و تبریک عید نوروز و آرزوی سالی خوب و خوش برای همه اعضا و مدیران انجمن

یک راهنمایی در مورد کامپوننت نظرات می‌خواهم.

من می‌خواهم عبارت "دیدگاه شما" را از انتهای بخش خلاصه مطالب در صفحه اول سایت حذف کنم. چیکار باید بکنم.

coment2.jpg

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

برای این کار باید ساختار افزونه رو تغییر بدین

پیش نیاز این کاز هم دونستن php ' date=' html هست

زندگیتان سپید

[/quote']

با سپاس از پاسخ شما.

مقداری آشنایی دارم. اگر بیشتر راهنمایی کنید ممنون می‌شوم.

با توجه به پرکاربرد بودن این کامپوننت و تاثیری که حذف این بخش در نمای سایت‌های جوملایی دارد، اگر مقداری وقت روی این بحث گذاشته شود برای دوستانی که از این کامپوننت استفاده می‌کنند، سودمند خواهد بود.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...