رفتن به مطلب
jagvar22

مشکل با پلاگین plg_osolcaptchav

پست های پیشنهاد شده

سلام

من پلاگین plg_osolcaptcha رو نصب کردم ولی اشتبا ها به صورت دستی از پوشه پلاگین ها حذف کردمش حالا وقتی می خوام از مدیریت افزونه ها حذفش کنم پیغام 'فایل manifest نامعتبر' رو میده و وقتی می خوام نصب کنم پیغام میده که قبلا وجود داشته.

کسی می دونه مشکل چیه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

در ادامه صحبتهای جناب آقای رضایی

شما می تونید همین پلاگین رو تو یه هاست دیگه نصب کن

و اون پوشه ای رو که پاک کرده بودی کپی کن تو

هاستی که پوشه رو پاک کردی(زیپ + اکسترکت)

اینطوری هم می شه

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام. اجازه بدید مشکلم رو یه بار دیگه توضیح بدم:

من پلاگین osolcaptcha رو نصب کردم. و توی تنظیماتش Enable second level security for Core forms رو فعال کردم. بعد از فعال کردن این دیگه فرم " ورود به بخش مدیریت جوملا" رو نشون نمیداد. اومدم درستش کنم ،رفتم تو پوشه پلاگین ها و پوشه مربوط به اون رو حذف کردم. حالا وقتی می خوام حذف کنم پیغام میده که "'فایل manifest نامعتبر" و وقتی می خوام نصب کنم پیغام میده که قبلا وجود داشته. پلاگین رو تو یه جوملای دیگه نصب کردم و تو جوملای اصلی کپی کردم و لی بازم همون مشکل نشون ندادن فرم ورود رو دارم.

کمک کنید هر چی که مربوط به این پلاگین بود حتی فایل زبانش رو هم حذف کردم ولی درست نشد. در ضمن من از لوکال و جوملا 1.7 استفاده می کنم.

لینک به ارسال

با سلام

جدال رو از دیتابیس حذف کنید

یا علی

میشه توضیح بدید چطوری باید حذف کنم.(اگه میشه قدم به قدم)، پیشوند جدوها zg6yk است.

لینک به ارسال

سلام

فکر کنم جناب فرحزادیان قبلا در تالار کاملا توضیح دادن سرچ کنید /..

یا علی

من گشتم و دو تا پست پیدا کردم ولی تو هر دو فقط گفتن که جداول رو پاک کنیم و نحوه انجامش رو نگفتن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...