رفتن به مطلب
amrdata

مشکل در Ninja RSS to Content

پست های پیشنهاد شده

با سلام

طاعات و عبادات قبول

بعد از مدتی بازم اومدیم به جومینا - بالاخره ما نمک گیر جومینا هستیم (هر چی از جوملا بلدم مدیون جومینا هستم)

من از افزونه Ninja RSS to Content برای انتقال مطلب از بلاگفا به جوملا استفاده کردم اما چند تا مشکل دارم که ممنون میشم راهنمایی کنید

اول اینکه وقتی importرا می زنم تا اضافه کنه مطالب را 10 تا بیشتر اضافه نمی کنه

دوما مطالب را عین ترتیب خود وبلاگ در سایت ثبت نمی کنه - علت چیه (مثلا بر اساس تاریخ مطلب در جووملا ثبت نمی کنه)

پیشاپیش عیدتون هم مبارک :thankyou:

در این روز آخر ماه مبارک رمضان منم دعا کنید :thankyou:

در پناه حق :heart:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزيز

چك كنيد كه خروجي چند تا مطلب در آر اس اس شما توسط وبلاگ تنظيم شده است ( همين 10 مطلب هست يا بيشتر)

در مورد مرتب كردن مطالب ميتونيد مطلب رو باز كنيد و زمان انتشار اونها رو به ترتيبي كه ميخواهيد نمايش داده شوند تنظم كنيد ( يعني تاريخ انتشار اوني كه ميخواهيد اولين باشد تاريخ امروز و اوني كه آخر باشه تاريخ روز قبل)( ساعت هم ميتونيد تنظيم كنيد)

موفق باشيد

لینک به ارسال

سلام امیر جان

شما ببین در حالت کلی این افزونه چه تعداد لینک رو نشون میده شاید حداکثر 10 تا لینک اخر رو نمایش میده

اگه اینجوری نیست ببین تو تنظیماتش جایی واسه افزایش تعداد لینک ها نیست؟

لینک به ارسال
چك كنيد كه خروجي چند تا مطلب در آر اس اس شما توسط وبلاگ تنظيم شده است ( همين 10 مطلب هست يا بيشتر)

دوست عزیز مربوط به وبلاگه - چون خروجی وبلاگ روی 10 بود - متشکر

ر مورد مرتب كردن مطالب ميتونيد مطلب رو باز كنيد و زمان انتشار اونها رو به ترتيبي كه ميخواهيد نمايش داده شوند تنظم كنيد ( يعني تاريخ انتشار اوني كه ميخواهيد اولين باشد تاريخ امروز و اوني كه آخر باشه تاريخ روز قبل)( ساعت هم ميتونيد تنظيم كنيد)

دوست عزیز وبلاگ مورد نظر من 500 تا مطلب داره که نمیشه دستی همه را تنظیم کنم

همچنین می خواستم بدونم چطور می تونم کاری کنم که بعد انتقال مطلب از بلاگفا به جوملا برای خوندن ادامه مطلب لازم نباشه بری توی وبلاگ و همون جا توی جوملا بببره به ادامه مطلب

در حالت فعلی وقتی از وبلاگ مطلب را میاری روی جوملا چند خطی را نشون میده در جوملا مابقی نوشته ها را لینک میده باید بری توی وبلاگ بخونی راه حلی نداره که همه را در همون جا داخل سایت بیاره ؟

متشکر

لینک به ارسال

دوستان ببخشید بازم پست می فرستم

یادم رفت بپرسم

هیچ روش دیگری وجود نداره که بشه باهاش مطالب را از وبلاگ به جوملا به طور کاملا اتوماتیک و کامل انتقال داد ؟

لینک به ارسال

با سلام

قبلا بحث شده عزیز (لطفا ابتدا جستجو...)

اگر حل نشد سوال جدید در تاپیک جدید و بخش مربوطه...

موفق باشید

لینک به ارسال

آقای فرحزادیان سوالم را فرمودم خدمت شما عزیزان

ارسال شماره چهار سوالمه

طبق فرموده شما قبلا چندین بار جستجو کردم اما متاسفانه به نتیجه ای نرسیدم

لینک به ارسال

با توجه به عنوان تاپیک این تاپیک مربوط به مشکلتون با افزونه مورد نظر هست!

این سوالتون ربطی به این افزونه نداره:

هیچ روش دیگری وجود نداره که بشه باهاش مطالب را از وبلاگ به جوملا به طور کاملا اتوماتیک و کامل انتقال داد ؟

قبل از ایجاد تاپیک جدید در این خصوص، با دقت بیشتری جستجو کنید...[بحث شده](جستجو پیشرفته)

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...