رفتن به مطلب
دفاعی

سایت مرجع دانلود افزونه های فارسی

پست های پیشنهاد شده

سلام

راستش دیدم ما جومینا داریم

انجمن جومینا داریم

جومینا اسکریپت داریم

جومینا آیکن داریم

جومیناهاست داریم

تاپ جومینا داریم

به فکرم رسید چرا جومینا اکستنشن نداریم؟؟

در واقع می خوام به مدیران زحمتکش جومینا پیشنهاد بدم یه سایت با مثلا این اسم www.joominaextension.com

یا یه ساب دامین به شکل extension.joomina.ir ایجاد کنن دقیقا مشابه سایت جوملای جهانی

میدونم تو جومینا افزونه ها با توضیح معرفی میشن

میدونم تو انجمن کلی افزونه فارسی معرفی شده

ولی فکر کنم دیگه وقتش رسیده همه اینا یه کاسه بشه و یه مرجع قدرتمند دیگه برای جوملا توسط جومینا بوجود بیاد

افزونه های داخل فروشگاه و داخل خود سایت جومینا بهمراه افزونه هایی که تو انجمن به صورت فارسی معرفی شدن تو اون سایت بصورت دسته بندی معرفی بشه مثلا تجاری و غیرتجاری،ماژول کامپوننت پلاگین و ....

و مثلا به نام کسی که فارسیش کرده منتشر بشه و ادرس سایتش زیر افزونه زده بشه

زیاد سرتون رو درد نیارم یه چیزی دقیقا مثل http://extensions.joomla.org

امیدوارم به زودی خبر راه اندازی همچین سایتی رو بشنویم

موفق باشید و سربلند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این بحث قبلا هم انجام شده بود.البته با موضوع اینکه توی ساب دامین یا سایت جداگانه باشه نبود.

بحث بر سر این بود که افزونه های فارسی شده داخل سایت اصلی جومینا قرار بگیرد.

اما این مسئله چند تا مشکل جدی داشت که نمونش این بود می تونه کسی داخل کد ها یک ویروس یا باگی بزاره که بتونه سایت کسی که این را نصب کرده ه-ک کند.در اینصورت آبروی جومینا می ره.بهتره سرچ کنید.آقای تهرانی خیلی جواب دادند برای اینکار.

موفق باشید

لینک به ارسال

یعنی اگه تو افزونه های سایت جوملای جهانی باگ وجود داشته سایت جوملا آبروش میره؟؟؟؟؟؟؟:exclamation::exclamation::huh:

به هر حال این فقط یه پیشنهاده من ندیده بودم کسی به این شکل پیشنهاد بده وگرنه تاپیک نمی زدم

لینک به ارسال

یعنی اگه تو افزونه های سایت جوملای جهانی باگ وجود داشته سایت جوملا آبروش میره؟؟؟؟؟؟؟:exclamation::exclamation::huh:

به هر حال این فقط یه پیشنهاده من ندیده بودم کسی به این شکل پیشنهاد بده وگرنه تاپیک نمی زدم

دوست عزیز سایت جوملا می یاد می نویسه این افزونه مال این شرکته اینم دموش برای دانلودش باید برین به سایت خودش یعنی اینکه هیچ وظیفه ای در قبال این متوجه ما نیست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...