رفتن به مطلب
jarmani

مشکل در نصب جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام من جوملا رو نصب کردم بعد فایل installation رو پاک کردم بعدش اشتباهی فایل congutation.php list

پاک کردم !!!!!!!!!!!

بعد دوباره هرچی بودو پاک کردم دوباره جوملا ریختم تو هاست حالا که از زیپ خارج میکنم صفحه ی نصب بالا نمیاد این ارورو میده

No configuration file found and no installation code available. Exiting...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما ديتابيس رو هم حذف نكرديد !

يكبار ديتابيس رو حذف كنيد و دوباره بسازيد و يا اگر بلد هستيد جداول ديتابيس رو حذف كنيد !

كش مرورگر و كوكي ها رو هم پاك كنيد !

لینک به ارسال

ممنون از جوابتون

ولی من دیتا بیسم کلا پاک کردم دوباره جوملا ریختم و دیتا بیس ساختم ولی بازم همون ارورو میده

فایل configuration.php

با configuration.php list

تفاوت دااره؟؟؟؟؟؟

من توی فایل configuration.php list

اطلاعات دیتا بیسو وارد کردم ولی همون اروره میده!!!!!!!!!!

کسی نیست راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فایل configuration.php

چطوری ساخته میشه؟؟؟؟؟؟؟؟این کدهایی که پس از نصب جوملا به ما میده باید کجا کپی کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

دوست عزیز شما خودتون نباید اطلاعات دیتابیس رو مستقیم وارد فایل config کنید شما جوملا رو که اکسترکت کردین مستقیم برید به آدرس سایتتون خودش به شما راهنمایی میکنه چکار کنید

درضمن شما حتما کش مرورگرتون رو قبلش حتما پاک کنید و اون config.php.list برای وقتی هست که شما از نصاب استفاده نمیکنید و میخواهید بصورت دستی نصب کنید اونوقت شما باید اطلاعات وب سایتتون رو کامل در اون وارد کنید و به config.php تغییر نام بدید.

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز شما صبر داشته باشید

فایل configuration.php از همون فایل configuration-dist ساخته میشه

شما وقتی مراحل نصب رو میرید این فایل خودش ایجاد میشه

شما برای تنظیمات سایت باید فایل configuration.php رو درست کنید

و یوزر پس دیتا بیس رو در اون وارد کنید

بعد از نصب جوملا کدی به شما میده؟؟!:huh:

لینک به ارسال

صفحه ی اخر نصب جوملا !!!همونجایی که میگه فایل installation رو پاک کنید تو یه باکس یه سری کد نوشته

بعد از نصب جوملا تو هاست من فایل configuration.php وجود نداره من محتویات configuration-dist با کدی که تو همون باکسه نوشته بو د جایگزین کردم بعد فایل configuration-dist به configuration.php

تغییر نام دادم کشم پاک کردم ولی بازم همین ارورو میده

No configuration file found and no installation code available. Exiting...

لینک به ارسال
چطوری ساخته میشه؟؟؟؟؟؟؟؟این کدهایی که پس از نصب جوملا به ما میده باید کجا کپی کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

شما باید یک فایل با نام configuration و فرمت php بسازید به این شکل configuration.php و بعد کدهایی که در مرحله آخر نصب بهتون داده می شه رو درش کپی کنید و بعد منتقلش کنید به هاست /دایرکتوری که پوشه ها و فایلهای جوملا رو آپلود کردید...

یه کار دیگه هم می تونید بکنید و اون اینکه فایل configuration.php list رو تغییر نام بدید به configuration.php و اون کدهایی که در آخرین مرحله نصب بهتون داده شده رو جایگزین کدهای فعلی این فایل کنید...

اگر هم کدهایی که در مرحله آخر بهتون داده شده رو ندارید شما فایل configuration.php list رو تغییر نام بدید به configuration.php و اطلاعاتی که باید درش ست کنید رو انجام بدید که اصلی ترینش اطلاعات دیتابیستون هست...

موفق باشید

در ضمن فراموش نکنید که بعد از نصب پوشه installation رو هم حذف یا تغییر نام دهید...

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

شما باید یک فایل با نام configuration و فرمت php بسازید به این شکل configuration.php و بعد کدهایی که در مرحله آخر نصب بهتون داده می شه رو درش کپی کنید و بعد منتقلش کنید به هاست /دایرکتوری که پوشه ها و فایلهای جوملا رو آپلود کردید...

یه کار دیگه هم می تونید بکنید و اون اینکه فایل configuration.php list رو تغییر نام بدید به configuration.php و اون کدهایی که در آخرین مرحله نصب بهتون داده شده رو جایگزین کدهای فعلی این فایل کنید...

اگر هم کدهایی که در مرحله آخر بهتون داده شده رو ندارید شما فایل configuration.php list رو تغییر نام بدید به configuration.php و اطلاعاتی که باید درش ست کنید رو انجام بدید که اصلی ترینش اطلاعات دیتابیستون هست...

موفق باشید

در ضمن فراموش نکنید که بعد از نصب پوشه installation رو هم حذف یا تغییر نام دهید...

موفق باشید

من دقیقا روش دوم رفتم کش مرور گرمم پاک کردم ولی همچنان No configuration file found and no installation code available. Exiting...

ارورو میده پوشه installationam پاک کردم

لینک به ارسال

!

دیتابیستون رو کالم ساختید؟ دیتابیس و کاربری رو ست کردید!؟ دسترسی ها درست هستند!؟

در صورت امکان اطلاعات هاستتون رو + لینک این تاپیک برام پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم...

موفق باشید

لینک به ارسال

همه موارد بالا رعایت شده فقط سطح دسترسی رو نمیدونم؟؟

در ضمن دیکگه ارور نمیده فقط صفحه خالی نشون نیده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...