رفتن به مطلب
alireza007

فراموش کردن پسورد دستیارمدیرجومینا

پست های پیشنهاد شده

سلام بردوستان گل گلاب جومینایی

غرض از مزاحمت میخواستم بدونم من که رمز دستیارجومینا رو فراموش کردم چطور باید عوضش کنم:blush::heart:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

در حال حاضر این افزونه در دسترسم نیست تا دقیقا عرض کنم چه کنید! ولی بطور کلی:

از طریق دیتابیس رمز مدیریت رو تغییر بدید تا به مدیریت دسترسی پیدا کنید... (قبلا بحث شده...)

افزونه مورد نظر رو از طریق دیتابیس غیر فعال کنید یا اگر جایی جهت تغییر پسورد داره پسورد رو تغییر بدید...

اگر خواستید با دیتابیس کار کنید برای احتیاط قبلش یه بک آپ ازش بگیرید...

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز طبق گفته آقای فرحزادیان عمل کنید

شما باید جستجو کنید

قبلا چندین بار در این باره بحث شده شده

در پناه حق...

لینک به ارسال

شما باید از طریق phpmyadmin تو کنترل پنل cpanel برید جدول دیتابیس رو باز کنید اسم افزونه رو تو جدول پیدا کنید و گزینه نصب افزونه تونو ادیت کنید از 1 به 0 اون افزونه غیرفعال میشه

لینک به ارسال

سلام خدمت همه دوستان

فردا هم انشاالله عیده و امیدوارم نمازروزه هاتون مورد قبول خداوند قرارگرفته باشه:blush:

خدمت آقای مرادی عزیز هم یک سلام ویِژه

دوست خوبم آقای مرادی من به هر کلمه ای که تونستم جستجو کردم

بارها در انجمن دیده ام که پاسخ سوالات بچه های تازه وارد رو همین جملات تکراری میدین.

:at:در انجمن بحث شده جستجو کنید:at:

ضمن احترام خاصی که به مدیران جومینا قائل هستم باید بگم که شما باید یک موضوع را درنظر بگیرید

بعضی افراد تازه وارد اصلا نمیدونند چطور باید از انجمن استفاده کنند :idea:

چه برسه که بخوان از منوی جستجو مطلب مورد نظر خودشون رو با کلمات کلیدی مختلف دنبالش بگردن و هم فارسی و هم انگلیسی:dodgy:

و یادتون باشه روزی بوده که خودشما هم نمیدونستین چطوری از انجمن استفاده بهینه کنین;)

خواهشی که از شما دارم اگر دوست دارید کاربران تازه وارد با دیدن آواتار آقای مرادی روحیه بگیرند

در این پستی که میگذارید و .... حساب نمیشه لینک جستجو رو بگذارید که ما دعاتون کنیم ;)

من در انجمن های زیادی عضو هستم اما اولین جایی که میام اینجاست بعدش هم میرم جاهای دیگه

من وقتی که پاسخ آقای فرحزادیان و شمسی رو میبینم به خدا خوشحال میشم که به پست من اهمیت میدن

و یک پاسخی میدن که به نتیجه بهتر برسم.:P

در آخر مطلب هم عرضم به حضور دوستان گلم من از طریق جداول دیتا بیس نتونستم فیلد مخصوص این کامپوننت رو پیدا کنم

اگه وقت زیادی داشتم تا حالا دنبالش گشته بودم و پیداش کرده بودم:

اما اینجا مطرح کردم که زودتر به نتیجه برسم:D

و کلام آخر اگه از دوستان کسی جدول مخصوص این کامپوننت رو میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه:

دوستدار ومخلص جومینا علیرضا:thankyou:

یادش بخیر اون روزها که آقای تهرانی اکثر مواقع داخل انجمن بود و خیلی کمک می کرد

اما خوشبختانه یا متاسفانه اونقدر سرشون شلوغ شد که دیگه زیاد اینجاها آفتابی نمیشن

لینک به ارسال

سلام علیرضا عزیز

ببینید اگه هر بار به شما لینک داده بشه هیچ وقت یاد نمی گیرید چطوری در انجمن جستجو کنید

من یه پیشنهاد واستون دارم شما برو تو گوگل مشکلت رو بنویس و یه جومینا تهش اضافه کن

مثلا اینجوری :

فراموش کردن پسورد جومینا

اسم جدول هم تو جدوال دیتابیس مشخصه admin tool

چون اگه قرار باشه مدیران هی تو انجمن جستجو کنن تمام وقتشون واسه اینکار میره و به سئوالات بچه های دیگه نمی رسند

موفق باشی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...