رفتن به مطلب
abdali

درخواست روشهای حمل و نقل در فروشگاه ویرچومارت

پست های پیشنهاد شده

:thankyou:سلام دوستان

خواهشاً اگه کسی در زمینه روشهای حمل و نقل در فروشگاه ویرچومارت اطلاعاتی داره کمک کنه!!!

شدید احتیاج دارم هر کاری می کنم نمی تونم برای هر کالا یک هزینه حمل جداگانه ایجاد کنم ، اسناندارد شیپینگ هم که ثابته و اصلا نمیدونم از کجا میشه تغییرش داد.

فعلا هزینه حمل هر کالا را تو فروشگاه میزنه رایگان - از کجا میاره من نمیدونم-

لطفا کمک کنید/ یکم وقتتان را هم به من بدید.

با تشکر.:s

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1. ابتدا در قسمت (مدير) در سمت چپ ويرچومارت فارسي به قسمت ( پيكربندي) و از آنجا به قسمت (حمل) برويد .

2. در اينجا فقط گزينه ( ماژول استاندارد حمل و نقل با نرخ ها و حمل كننده منحصر به فرد ) را تيك بزنيد و سپس با دكمه (ذخيره ) در بالا تغييرات را ذخيره كنيد سپس از منوي سمت چپ به ( حمل و نقل ) و از آنجا به ( حمل كننده ) برويد تا ليست ارسال نمايش داده شود بعد همه حمل كننده ها را پاك كنيد و با كليد ( جديد ) يك حمل كننده به شكل زير ايجاد كنيد . و آن را ( ذخيره ) كنيد .

شركت ارسال كننده: 1

ليست سفارش: 1

3. به قسمت ( فروشگاه ) در سمت چپ و از آنجا به قسمت ( ليست مدل هاي حمل و نقل ) برويد

4. به گزينه ( Standard Shipping Module ) برويد و روي لينك ( تنظيمات نحوه ارسال ) آن كليك كنيد .

5. ليست نرخ ارسال ها نمايش داده ميشود همه گزينه موجود در ليست را پاك كنيد تا ليست كاملا خالي شود .

6. روي كليد ( جديد ) در بالا كليك كنيد و يك نرخ ارسال بعنوان مثال مانند زير درست كنيد .

توضيحات سرعت حمل: پيشتاز

ليست سفارش: 1

ارسال كننده: 1

كشور: IRAN

ZIP range start: 0000000000

ZIP range end: 9999999999

كمترين وزن: 1

بيشترين وزن: 300

هزينه: 20000

دستمزد بسته بندي:1500

پول: IRANIAN RIAL

5. روي دكمه ( ذخيره ) در بالا كليك كنيد تا يك نرخ ارسال به ليست شما اضافه شود . در اينجا توجه داشته باشيد كه بايد براي كليه كالا هاي خود وزن را تعيين نماييد . اگر وزن كالاي شما در رنج كمترين و بيشترين وزن كه در اينجا تعريف كرده ايد باشد . آن نرخ ارسال در هنگام ثبت سفارش توسط مشتري براي مشتري نمايش داده خواهد شد . پس كار شما اين است كه ابتدا نرخ ارسال ها را از سايت پست جمهوري اسلامي ايران در اين آدرس http://www.post.ir/HomePage.aspx?Tab...tal&Lang=fa-IR برداريد و براي هر مورد يك نرخ ارسال درست كنيد مثلا پست سفارشي از وزن فلان تا فلان قيمت فلان و همينطور الي آخر وقتي . وقتي تمامي اين نرخ ارسال ها را وارد نموديد مشتري در هنگام ثبت فقط نرخ هاي حمل و نقل مربوط به وزن كالاي خود را مشاهده ميكند و ديگر نرخ ها براي او نمايش داده نميشود.

موفق و پيروز باشيد

زكات علم نشر آن است ( مولا علي كه درود خدا بر او باد )

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...