رفتن به مطلب
jagvar22

سوال در مورد سطح دسترسی

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه

من یه کاربر با گروه کاربری "مدیر"(به نام admin2) توی جوملا 1.7 ساخنم. ولی وقتی با admin2 به قسمت سرپرستی می رم نمی تونه کامپوننت هایی رو که نصب می کنم کنترل کنه. برای مثال کامپوننت فوکا دانلود رو نصب کردم ولی این کامپوننت فقط برای کاربرانی با گروه کاربری "مدیر کل" قابل دسترسه و admin2 به اون دسترسی نداره. میدونید چه طوری می تونم دسترسی به این کامپوننت رو برای admin2 اضافه کنم یا دسترسی به کامپوننتهای دیگه مثل خبرخوان رو ازش بگیرم.

لطفا کمک کنید خیلی واجبه

با تشکر.

ببخشید مثل این که باید این سوال رو باید تو یه جای دیگه (انجمن جوملا 1.6 / 1.7 (44)) مطرح می کردم..

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

از مدیریت کامپوننت ها وارد مدیریت کامپوننت مورد نظرتون بشید و بعد از بالا روی آیکون تنظیمات کلیک کنید و بعد می تونید به گروهی که اون کاربر درش هست مجوز بدید که به کامپوننت مورد نظر دسترسی داشته باشه یا خیر...

موفق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...