رفتن به مطلب
navid

درخواست کامپوننت کاریابی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

کامپوننتی برای کاریابی هست که کاریاب بتونه مشخصات خودشو بر اساس دسته بندی های ما وارد کنه و در اختیار کارفرما بده و همچنین کارفرما هم بتونه مشخصات شخص مورد نیاز را ارائه بده؟

دوستان اگر در این زمینه پیگیر کردن قبلا توضیحاتی بدن ممنون میشم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جناب تهرانی عزیز اگه براتون امکان داره می تونید چند تا ازبهتریناشو معرفی کنید ( فقط معرفی )

منم بعد از 9 روز غیبت دوباره اومدم خونمو جابجا کردم تا تلفن قبلی مو بگیرم طول کشید بازم در خدمت دوستان هستیم تمام وقت

لینک به ارسال
:Dامیرخان جستجو را که خودمون هم می تونستیم بکنیم،خواستم اگر دوستان قبلن این کارو کردن نتایجشو در اختیارمون بزارن اما مثل اینکه خودم باید این کارو بکنم.:sleepy:

لینک به ارسال

تو سایت اصلی جوملا چند تا رو معرفی کرده تو قسمت توسعه دهنده ها

اما نکته مهم این هست که هر کامپوننتی باید با توجه به فرهنگ هر کشوری بومی سازی و ویرایش بشه

من یه کامپونتت خیلی جالب در زمینه کاریابی پیدا کردم و فارسی سازی هم کردم که هم واسه کارجو و هم واسه کارفرما پنل مدیریت جدا گانه داره و از طرف سازنده در دو نسخه تجاری و رایگان ارائه میشه

تنها نکته ای که مشکل داره این هست که تاریخ کامپوننت میلادی هست و باید شمسی بشه که من نتونستم کسی رو هم تو هیچ فرومی پیدا نکردم که بتونه کمک مثبت بکنه

اگر کسی از اینجا بتونه در این زمینه کمک کنه از طریق همین سایت این کامپوننت رو می شه عرضه کرد

چندتا عکس از این کامپوننت می زارم

Untitled-1.jpg

remove.php?img=3ae81184a586e533426abdbb5f486be9

Untitled-3.jpg

لینک به ارسال

این کامپوننت کار یابی که مد نظرتون هست و به نظر خود من جزو بهترین کامپوننت های کاریابی هست تو سایت من فعاله البته نسخه تجاریش ولی نسخه غیر تجاریشم هست .کامپوننت خیلی عالی و تکمیلی هست و حتی اگه بخواین هزینه کنید هم ارزش داره البته وارزش هم وجود داره. من فارسیش کردم و دارم ازش تو سایت خودم استفاده می کنم هم پنل واسه کارفرما داره و هم پنل واسه کارجو

یادم رفت اسم کامپوننت رو بگم js job تازه برنامه نویسشم احتمالا همسایه هست چون تو اطلاعات تماس سایت اصلی شماره تلفنهای پاکستان وجود داره

www.joomsky.com

من فقط نتونستم تاریخشو شمسی کنم و همینطور میلادی گذاشتم رو سایتم

لینک به ارسال

سلام

اگر همین فارسی شده خودتون یا فایل زبونی رو که ترجمه کردین، (اگر امکانش هست) اینجا بزارید خوب می شه!

یا علی

لینک به ارسال

برای فارسی سازی نیاز هست پی اج پی دستکاری بشه من در سایت جوملا دات آی آر دیدم که مثلا کامپوننت آر اس فرم رو با تقویم فارسی میفروشن یعنی نتیجه اینکه اونا میتونن اینکار رو انجام بدن منتها چیزی ازشون درز نمیکنه.

در سایت جومفا توضیحاتی راجع به نحوه استفاده از تقویم جلالی وجود داره و همچنین فایل کدهای پی اچ پی تقویم جلالی رو قرار دادند و من فکر میکنم منبع تمامی پی اچ پی کارای وطنی باشه اگر پی اچ پی بلد باشید میتونید این کار رو انجام بدید

لینک به ارسال

با سلام

من کامپوننت کاریابی جومینارا نصب کردم

1- این کامپوننت برای کارفرما پنل ثبت نداره

که بتونه مثل کارجو نیازش را در سایت ثبت کنه

البته js jobs را دوست عزیزمون آقای

xemahmood

معرفی کرده و گفته که فارسیش کرده اما لینکی قرار نداده

اگر کسی این کامپوننت را داره یا کامپوننتی(البته فارسی) که هم برای کار جو و هم برای کارفرما پنل ثبت داشته باشه را داره

لطف کنه اینجا قرار بده

بسیار ممنون و متشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...