رفتن به مطلب
fantome10

مشکل در نسبت دادن یک من به یک صفحه

پست های پیشنهاد شده

با سلام به تمامی دوستان

راستش من مشکلی دارم که میدونم خیلی مبتدیانس چون تو انجمن هیچ کس این سئوال رو نپرسیده :(

من از قالب Yousofa استفاده میکنم ، مشکل من اینجاست که وقتی یه منوی جدید میسازم نمیدونم چجوری اون منو رو به یه صفحه جدید نسبت بدم. در واقع نمیدونم اول باید منو رو بسازم یا صفحش رو . و البته این نسبت دادن چجوریه. این موضوع واقعا کلافم کرده 2 هفته ای میشه که دارم سرو کله میزنم ولی آخرش نفهمیدم چکار باید بکنم. از اساتید تقاضا دارم کمکم کنن. با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

بستگی داره چه منویی بخواهید بسازید! لینک بیرونی یا داخلی یا...؟

بعنوان مثال اگر خواستید منو رو به یکی از مطالب لینک کنید بله باید ابتدا مطلب رو ایجاد کرده باشید و بعد منو اش رو بسازید. وقتی برای ساخت منو رفتید و روی انتخاب گزینه منو کلیک کردید " مطلب " رو انتخاب و بعد در صفحه جدید مطلب مورد نظر رو انتخاب و تنظیمات رو انجام و در نهایت منو رو می سازید...

اگر خواستید به منو لینک خارجی بدید باید موقع انتخاب نوع منو روی " خارجی url " کلیک کنید و منو رو بسازید...

اگر خواستید منو یک کامپوننت رو بسازید باز موقع انتخاب نوع منو روی اون کامپوننت کلیک و منو اون کامپوننت رو می سازید

سلامت باشید

لینک به ارسال

سلام

میشه بهتر توضیح بدی دوست عزیز

اگه منظورت لینک از منو به یه مطلبه باید اول مطلب رو ایجاد کنی بعد یه منو ایجاد کنی و بهش لینک بدی

فکر کنم بهتره شما یه سری به سایت جومینا لرن بزنی و مفاهیم پایه ای جوملا رو یاد بگیری

اونجا همه چیز به صورت تصویری آموزش داده شده

موفق باشی

لینک به ارسال

سلام.

ابتدا یک مطلب جدید ارسال کنید.به مطلب > مدیریت مطالب > اضافه نمودن مطلب جدید بروید و مطلبتون را ایجاد کنید.اگه می خواهید در صفحه اصلی هم باشه مطلب را ویژه کنید.

به به منو ها برید و منو جدید را کلیک کنید و منوی مورد نظرتون را بسازید.(اگه هم نخواستید این کارو نکنید.)

بعد در مدیریت منو ها روی منویی که می خواهید برایش آیتم بسازید کلیک کنید.

بعد جدید را کلیک کنید.

در قسمت نوع گزینه منو انتخاب را کلیک کنید.سپس مطالب> مطالب را کلیک کنید.

بعد در قسمت چپ و تنظیمات مورد نیاز مطلبتون را انتخاب کنید و عنوان منو و نام مستعار و سایر گزینه ها را تنظیم کنید و ذخیره سازی و بستن را کلیک کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

دوستان ممنون از راهنماییتون :thankyou:

من یه توزیح کامل بدم که یه وقت اشتباه برداشت نکنید.

من تمپلیتم رو تو جوملا نصب کردم. توی صفحه اصلی 6 تا منو به صورت پیش فرض داره که4 تا از منوهاش زی منو داره. منوی سوم 2 تا زی منوو داره که من میخوام 5 تاش بکنم. اون 3تا زیر منو که که از قبل بود رو روش کلیک میکنم وارد صفحش میشه ولی وقتی دو تا دیگه منو بهش اضافه میکنم روش کلیک مکنم ارور میده دلیلشم مشخصه چون که هیچ صفحه ای براش تنظیم نشده. حالا من نمیدونم چجورییه صفحه بسازم و به اون دو تا منو نسبت بدم و بهش بگم که وقتی روی این منو کلیک شد بره واره این صفحه بشه. امیدوارم منظورم رو رسونده باشم. ببخشید که خیلی پر حرفی کردم . این بزارید رو حساب تازه کار بودن

لینک به ارسال

نسبت دادن صفحه به منو با نسبت دادن صفحه به زیر منو هیچ تفاوتی نداره

شما اول مطلب مورد نظرت رو ایجاد کن بعد برو تو همون زیر منو در مدیریت منو

بعد یه مطلب خاص رو به منو نسبت بده

لینک به ارسال

نسبت دادن صفحه به منو با نسبت دادن صفحه به زیر منو هیچ تفاوتی نداره

شما اول مطلب مورد نظرت رو ایجاد کن بعد برو تو همون زیر منو در مدیریت منو

بعد یه مطلب خاص رو به منو نسبت بده

چجوری مطلبمو به منو نسبت بدم ؟

من الان مطلبم رو ساختم

و وارد زیرمنو شدم

حال اینجا چجوری صفحه رو بهش بشناسونم ؟

لینک به ارسال

شما چطوری مطلب رو به منو نسبت میدید؟ همونطوری

برید تو مدیریت منو

روی زیر منو تون کلیک کنید

نوع منو رو تغییر بدید به طرح مطلب یا همون نمایش یک مطلب خاص

بعد از ستون سمت چپ مطلب موردنظرتون رو انتخاب کنید

موفق باشی

لینک به ارسال

اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم، این کار رو بکنید:

اول از همه ادیتور JCE رو نصب کنید از اینجا: http://www.joomina.ir/%D8%AA%D9%86%D8%B8...%DB%8C-jce

1- منوی مورد نظر رو بسازین (منو میتونه اصلی یا زیر منو یا مخفی یا... باشه)

2- به مدیریت ماژول برین و گزینه جدید رو بزنین.

3- از بین گزینه ها HTML دلخواه یا custom رو انتخاب کنید و تنظیمات، موقعیت و ... رو تنظیم کنید.

4- متن مورد نظر رو بزارین و جمله یا عکسی رو انتخاب و از ادیتور گزینه Insert/Edit Link رو انتخاب و از بین گزینه های منو، منوی مورد نظر رو انتخاب و دکمه Insert رو بزنین.

5- تغییرات رو ذخیره کنید.

در این حالت اگر روی مطلب مورد نظر کلیک کنید به منوی مورد نظر میرید و این برای وقتیه که از قبل منو و مطلب بوده.

روش دوم که بنظرم این بهتره:

1- به مدیریت مطلب برین و مطلب مورد نظر رو بزارین (بخش و مجموعه مناسب رو انتخاب کنید)

2- به مدیریت منو رفته و منو یا زیر منو رو ایجاد کنید (از گزینه منو> مطالب>طرح مطلب رو انتخاب کنید)

3- در این صفحه، در قسمت: پارامترها (پایه ای) گزینه: انتخاب مطلب رو بزنین. در این حالت به مدیریت مطالب هدایت میشین که باید اون مطلبی که ساختین رو انتخاب کنید.

و در قسمت: پارامترها (سیستم)، عنوان صفحه مناسب رو درج و نمایش عنوان صفحه رو خیر انتخاب کنید.

4- تغییرات رو ذخیره کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...