رفتن به مطلب
rahnamafard

منوساز فارسی، راست چین و کشویی جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام،

من دیگه خسته شدم از بس گشتم و پیدا نکردم!!! :@

من دنبال یه ماژول منوساز فارسی راستچین کشویی برای جوملا هستم. ( عمودی هم داشته باشه ) یه چیزی که آدم باهاش حال کنه :afro: !!!

من از swmenufree هم استفاده کردم و خوشم نیومد ( خیلی هم پیچیده بود و پیش نمایشش هم مشکل داشت )

غزیزان توروخدا زود یه چیزی معرفی کنید که مشکلم رفع بشه، کار سایت بدون این منو لنگه. :(

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منظورتون از "درست کار نمیکنه" چیه؟

مشکلی هست بگین برطرف کنم

لینک به ارسال

سلام جناب rahnamafard

ممکنه درست کار نکردن ماژول های منوساز ، بخاطر قالبتون یا افزونه هایی باشه که رویه جوملاتون نصب کرده اید.

همونطور که اساتید گفتند ، بهتره :

1- خودتون منو رو رویه قالب های دیگه هم تست بکنید ببینید مشکل برطرف نمیشه؟

2- دمو بگذارید تا علت مشکل بررسی بشه

موفق باشید و سربلند

یا علی

لینک به ارسال

سلام

به لینک زیر مراجعه کنید

بهترین منوها سازهای فارسی و راست چین

http://www.joomina.ir/13-1389-09-22-17-40-56/14-1389-09-22-17-11-56

اگه بازم چیز دیگه ای می خوایین یا باید براتون بنویسن یا باید انگلیسی شو بگیرین و فارسی و راست چینش کنید

لینک به ارسال

سلام دوستان محترم:

در جواب آقا محسن niko: وقتی ماژول رو راه اندازی می کنم و به صورت عمودی می ذارم تو سایت، زیر منو ها زیرش باز می شن زیر منو های بعدی به طور نا منظم از طرفین بز می شن. رو حالت منو کشویی هم که می ذارم منو ها باز نمی شن. می خواهم طوری باشه که همه از سمت چپ باز بشن و پشت سر هم مثل این سایت : gap.ir

در جواب آقا امیر حسین مرادی: من روی لوکال هاست کار می کنم و نمی تونم دموی آنلاین بذارم.

در جواب آقا حمید شکیبا: خوب عزیزم من می خواهم رو این قالب کار کنم، باید چیزی باشه که رو این قالب خوب نشون داده بشه و اینکه من روی لوکال هاست کار می کنم و نمی تونم دموی آنلاین بذارم.

در جواب آقا مرتضی دفاعی: ممنون، تستشون می کنم و نتیجه رو خبر می دهم.

لینک به ارسال

سلام

معنی حرف من در مورد اصلاح قالب این بود:

گاهی وقت ها مشکلات منو ها به خاطر تداخل کد های جاوا هست که در اینصورت احتمال قوی این مشکل در دیگر افزونه هایی از Jquery استفاده می کنن هم پیش خواهد آمد.بنابراین خیلی بهتره که مشکل رفع بشه...

موفق باشید و سربلند

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...