رفتن به مطلب
tramorphius

مشکل از بین رفتن سطح دسترسی مدیریت بعد از حذف کامپوننت noxiacl

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من کامپوننت noxiacl_farsi_joomina_ir رو نصب کردم. اما مشکلاتی برام بوجود آورد ، مصل اینکه همه دسترسی ها رو برای Super Administrator فعال کردم ، اما باز هم به بعضی منوها و مطالب دسترسی نداشتم. بعدش بی خیال مدیریت حرفه ای شدم و این کامپوننت رو حذف کردم. اما حالا تقریبا همه دسترسیهام از بین رفته. بعضی از منوهای مدیریت هم مثل کامپوننت و مدیریت افزونه توی صفحه نیستند. روی آیکونشون هم که کلیک میکنم اخطار میده که شما اجازه دسترسی به این منبع رو ندارید. توی cpanel هم فایلهای مربوط به کامپوننتها و ماژولهای سایت و مدیر رو چک کردم ، اما هیچ کدوم تغییری نکردن. شما رو به خدا کمک. خیلی لنگم. مشتریم خفم میکنه:s

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من با این کامپوننت کار نکردم اما احتمالا اینکار رو با تغییر فایل htaccess. انجام میده

شما نباید کامپوننت رو حذف می کردی باید تنظیماتش رو درست می کردی یا لااقل تو انجمن میپرسیدی تا بهت بگن

لینک به ارسال

دوستان من بک آپ نگرفته بودم:s نمیشه کاریش کرد؟ یعنی بیچاره شدم؟ نگید توروخدا. از فایلهای اصلی نمیشه کاریش کرد؟ فقط بگید حدودا تغییر تو چه فایلهایی ممکنه باشه خودم یکاریش میکنم. خواهش...:(

لینک به ارسال

فکر نمی کنم دیگه بتونید کاری کنید... (به ادمین سرورتون بگید بک آپی رو ریستور کنن که برای قبل از بروز مشکل هست...)

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

بهترین گزینه پیگیری برای ریستور کردن بک آپ های مدیریت سرور هست.

حتما اون رو پیگیری کنید.

بعد ، اگر نشد ، تنها راحی که به ذهن من میرسه اینه که یک جوملای خام نصب کنید.

بعد کلیه فایل های جوملایی که خراب شده رو رویه اون جایگزین کنید.

بعد به phpmyadmin برید و یکی یکی جدول های جوملای خراب رو اکسپورت بگیرید وارد جوملای جدید بکنید.(البته منظورم جدوالی هست که اطلاعات اصلی و مطالب سایت توشون قرار داره)

موفق باشید و سربلند

یا علی

لینک به ارسال

سلام

بهترین گزینه پیگیری برای ریستور کردن بک آپ های مدیریت سرور هست.

حتما اون رو پیگیری کنید.

بعد ، اگر نشد ، تنها راحی که به ذهن من میرسه اینه که یک جوملای خام نصب کنید.

بعد کلیه فایل های جوملایی که خراب شده رو رویه اون جایگزین کنید.

بعد به phpmyadmin برید و یکی یکی جدول های جوملای خراب رو اکسپورت بگیرید وارد جوملای جدید بکنید.(البته منظورم جدوالی هست که اطلاعات اصلی و مطالب سایت توشون قرار داره)

موفق باشید و سربلند

یا علی

ممنون از راهنماییتون. اما جند تا سوال دارم. اگر فایلهای خراب رو جایگزین کنم که باز همین مشکل پیش میاد. بعد اگر میدونستم فایلهای خراب کدومهاست که یجوری با مقایسه فایلهای اصلی درستشون میکردم. یه سوال دیگه اینکه از کجا باید بفهمم کدوم جداول phpmyadmin برای اطلاعات اصلی و مطالبم هست؟

لینک به ارسال

سلام

ببین دوست عزیز این مشکل همونطور که دوستان گفتن راه دیگه ای نداره باید ریستور کنی

حالا شما برو از کل دیتابیس جوملات بک آپ بگیر

اگه بعد از ریستور بازم مشکلت حل نشد جوملا رو دوباره نصب کن و بعد دیتابیس رو ابمپورت کن

موفق باشی

لینک به ارسال

با نصب دوباره و import دیتا بیس درست میشه؟ فقط همین؟ ماژول ها و پلاگینها و کامپوننتهام میپره؟

لینک به ارسال

بله دیگه

شما وقتی یه جوملای جدید بریزی همه چی میپره و افزونه ها رو دوباره باید نصب کنی

البته این تجربه ای میشه تا با این دسته افزونه ها بدون داشتن آگاهی و دانش لازم کار نکنی

من خودمم از این افزونه ها زخم خوردم اما خوب خوشبختانه اینقدر حاد نبود و خودم با حذف فایل اچ تی اکسس رفعش کردم

موفق باشی

لینک به ارسال

فایل htaccess. دقیقا چه کاری انجام میده؟ اگه پاک بشه چی میشه؟ البته نمیدونم مطرح کردن این سوال توی این موضوع کار اشتباهیه یا نه؟!

لینک به ارسال

شما تو انجمن جستجو کن خیلی درباره این فایل بحث شده

همه چیز دربارش گفته شده که اینجا نمیشه همش رو بیان کرد

جستجو کن

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

پیشنهاد می کنم اول به جای اتلاف زمان ، زودتر به ادمین سرور بگید که بک آپ رو ریستور کنه...(اگر زمان رو از دست بدی ، ممکنه ادمین سرور بک آپ جدید رو بگیره و جایگزین قبلی ها بکنه!!!)

شما اول خیال ما رو از این قضیه راحت کن ، بگو بک آپ هست یا نیست ، بعد...

موفق باشید و سربلند

یا علی

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

پیشنهاد می کنم اول به جای اتلاف زمان ، زودتر به ادمین سرور بگید که بک آپ رو ریستور کنه...(اگر زمان رو از دست بدی ، ممکنه ادمین سرور بک آپ جدید رو بگیره و جایگزین قبلی ها بکنه!!!)

شما اول خیال ما رو از این قضیه راحت کن ، بگو بک آپ هست یا نیست ، بعد...

موفق باشید و سربلند

یا علی

خبر دادم. ممنون. البته گفتن باید هزینه اش رو پرداخت کنم. نمیدونم که این ارفشه یا دودره بازیه. اگه کسی تجربه داره بگه لطفا. اینطوری این سایت برای من ضرر میشه.

لینک به ارسال

با سلام

بله برخی از میزبان ها برای این منظور هزینه می گیرند (البته به حجم اطلاعاتتون هم بستگی داره...) و برخی هم بدون هزینه... در کل اگر هزینه هم بخوان بگیرند نباید هزینه زیادی بگیرند نهایت حدود 5 هزار تومان... (فقط دقت کنید که جدیدترین بک آپ قبل از بروز این مشکل رو بخواهید)

سلامت باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...