رفتن به مطلب
taftan

راهنمایی و کمک برای انتقال از جوملای 1.5.20 به 1.7

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما عزیزان

جوملایی که من دارم ورژن 1.5.20 هست حالا می خواهم به ورژن 1.7 منتقل کنم لطفا مرا راهنمایی کنید

متشکرم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

این کار به این راحتی ها ممکن نیست...

برای چی می خواهید به 1.7 مهاجرت نمایید؟

پیشنهاد من اینه که برای افزایش امنیت سایتتون 1.5.20 رو به 1.5.23 ارتقا بدید.

ولی 1.5.20 به 1.7 به این راحتی ها نیست و قطعا خیلی از افزونه هایی که الانن روی سایتتون نصب هست ، از کار خواهند اوفتاد. (تا موقعی که شما ورژنی از اون افزونه رو نصب کنید که با 1.7 سازگار باشه.)

در این صفحه می تونید مطالبی در مورد ارتقا 1.5 به 1.7 مطالعه کنید ، ولی قویا پیشنهاد می کنم این کار رو نکنید و درصورتی که خواستید ارتقا بدید ، حتما از کل سایتتون بک آپ کامل تهیه کنید.

لینک به ارسال

با سلام

از همه عزیزان که لطف کردن و به من کمک کردن تشکر می کنم.

راستش در جومینا خواندم که دیگر جوملا با ورژن های قبلی ساپورت نمی شود خواستم دور اندیشی کرده باشم.این را هم نباید نادیده بگیریم که ورژن 1.7 خیلی بهتر و راحت تر است هر جند که خیلی از ماژول ها در آن فعلا کار نمی کند.اما در کل برای یک حرکت آموزشی هم که شده خوب است که راه های انتقال را یاد بگیریم و از تجربه دوستان بسیار عزیزم استفاده کنم. امیدوارم که به نتیجه خوبی برسیم.

آن عزیزی که فرمودن به 1.6 برم و بعد به 1.7 منتقل کنم امتحان می کنم و شما را از نتیجه مطلع خواهم کرد .

باز هم از همه سرورانم تشکر می کنم.

لینک به ارسال

با سلام

از همه عزیزان که لطف کردن و به من کمک کردن تشکر می کنم.

راستش در جومینا خواندم که دیگر جوملا با ورژن های قبلی ساپورت نمی شود خواستم دور اندیشی کرده باشم.این را هم نباید نادیده بگیریم که ورژن 1.7 خیلی بهتر و راحت تر است هر جند که خیلی از ماژول ها در آن فعلا کار نمی کند.اما در کل برای یک حرکت آموزشی هم که شده خوب است که راه های انتقال را یاد بگیریم و از تجربه دوستان بسیار عزیزم استفاده کنم. امیدوارم که به نتیجه خوبی برسیم.

آن عزیزی که فرمودن به 1.6 برم و بعد به 1.7 منتقل کنم امتحان می کنم و شما را از نتیجه مطلع خواهم کرد .

باز هم از همه سرورانم تشکر می کنم.

با سلام

انتقال را از جوملا 1.5 به 1.6 انجام دادم ولی آن جور که می خواستم نشد فقط مطالب منتقل شد ولی مجموعه ها و کاربران منتقل نشدند .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...