رفتن به مطلب
majid1605

مشکل با سطح دسترسی ادمین

پست های پیشنهاد شده

مشکل با سطح دسترسی ادمین

سلام وقتی توی قسمت ادمین بودم کامپیوترم ریستار شد حالا وقتی وارد قسمت ادمین میشم فقط یه صفحه سفید رو دارم که دکمه خروج و نمایش سایت بالاش قرار داره پاینش هم همون لاینس جوملا

دسترسیم به تمام منوها و ماژولها قطع شده نمی تونم کاری بکنم .واسه این میگم دسترسیم قطع شده چون یه یوزر محدود شده دارم که باهاش وارد میشم به قسمتهایی که قبلاً تعیین کردم میشه وارد شد.یعنی مشکلی نداره .

حالا چکار کنم سطح دسترسی یوزر ادمین رو برگردونم.

4c8ibdbz0jc03xaf8cr.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشکل با سطح دسترسی ادمین

سلام وقتی توی قسمت ادمین بودم کامپیوترم ریستار شد حالا وقتی وارد قسمت ادمین میشم فقط یه صفحه سفید رو دارم که دکمه خروج و نمایش سایت بالاش قرار داره پاینش هم همون لاینس جوملا

دسترسیم به تمام منوها و ماژولها قطع شده نمی تونم کاری بکنم .واسه این میگم دسترسیم قطع شده چون یه یوزر محدود شده دارم که باهاش وارد میشم به قسمتهایی که قبلاً تعیین کردم میشه وارد شد.یعنی مشکلی نداره .

حالا چکار کنم سطح دسترسی یوزر ادمین رو برگردونم.

4c8ibdbz0jc03xaf8cr.png

سلام

یبار کش مرورگر رو پاک کن دوباره امتحان کن !

لینک به ارسال

سلام دوست من :

شما می توانید از طریق دیتابیس یا همون php my admin هم سطح دسترسی و هم کلمه عبور را تغییر دهید . در این مورد قبلا در انجمن صحبت شده لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر جستجو کنید .

یا علی .

لینک به ارسال

با سلام

طبق قوانین انجمن ، قبل از پرسیدن سوال جدید ، لطفا خوب جستجو نمایید.

به عنوان مثال ، این مقاله ، کاملا کار شما رو راه می اندازد.

موفق باشید و سربلند

یا علی

لینک به ارسال

با سلام

طبق قوانین انجمن ، قبل از پرسیدن سوال جدید ، لطفا خوب جستجو نمایید.

به عنوان مثال ، این مقاله ، کاملا کار شما رو راه می اندازد.

موفق باشید و سربلند

یا علی

مقاله رو که ما نمی تونیم بخونیم بماند که بعضی کارای این سایت هم مسخره است .

من قبلاً جستجو کردم و به نتیجه نرسیدم.مشکل من اینه که هر سطح دسترسی که به سایر کاربرای دیگه میدم و میرم توی قسمت ادمین مشکلی ندارم ولی هر کاربری رو که به super user تبدیل می کنم همون مشکل رو باهاش دارم .

کل مشکل در مورد گروه کاربری super user هستش .ظاهراً این گروه به هیچی دسترسی نداره ولی سایر گروهها مثل ادمین و مدیر بدون مشکل هستند.

حالا سوالم اینه که تنظیمات مربوط به گروهای کاربری و سطوح دسترسیشون کجا ذخیره میشه ؟که من بتونم گروه super user رو به حالت اولیه برگردونم

لینک به ارسال

سلام

اطلاعات سطح دستررسی کاربران ، در جدول های زیر نگهداری می شه :

jos_users
jos_core_acl_aro
jos_core_acl_groups_aro_map

به وسیله phpmyadmin وارد جدول jos_users بشید و یوزری که می خواهید سطج دسترسیش رو اصلاح کنید رو انتخاب کنید و بعد مقدار فیلد usertype رو برار Super Administrator قرار بدید.در همین جدول ، مقدار gid رو برابر 25 قرار بدید.(همینجا id اون یوزر رو به خاطر بسپارید)

سپس ، وارد جدول jos_core_acl_aro بشید و ریکوردی که مقدار فیلد value اون برابر id ای که در مرحله قبل بدست آوردید هست رو انتخاب کنید.حالا مقدار id این ریکورد رو به خاطر بسپارید.

وارد جدول jos_core_acl_groups_aro_map بشید و ریکوردی که مقدار فیلد aro_id اون برابر id ای که در مرحله قبل بدست آوردید هست رو انتخاب کنید.حالا مقدار roup_id رو به 25 تغییر بدید.

موفق باشید و سربلند

یا علی

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی های دوستان

مشکل توی جدول viewlevels دیتا بیس بود.که خوشبختانه درستش کردم

لینک به ارسال

سلام

برای اینکه افرادی که بعدا با این مشکل مواجه میشن بتونن حلش کنن ، لطفا روش رفع مشکل رو کامل توضیح بدید.

موفق باشید و سربلند

یا علی

لینک به ارسال

سلام

برای اینکه افرادی که بعدا با این مشکل مواجه میشن بتونن حلش کنن ، لطفا روش رفع مشکل رو کامل توضیح بدید.

موفق باشید و سربلند

یا علی

کار خاصی نکردم فقط از یه backup دیتا بیس قدیمی استفده کردم و جایگزینش کردم .البته توی قسمت rules جدول با هم تفاوتهایی داشتن خودم هم دنباش هستم که ببینم کار این جداول چیه پیدا کنم حتماً میزارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...