رفتن به مطلب
S.M.Mousavi

مشکلی هنگام شروع نصب جوملا

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت مدیران زحمت کش جومینا

من یه مشکلی داشتم و اون اینکه هنگام شروع نصب جوملا 1.7 با چندین پیغام خطا در صفحه ی اول نصب مواجه میشم.

پیغام ها رو براتون میذارم:

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/akharino/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 96

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/akharino/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 99

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/akharino/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 742

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/akharino/public_html/libraries/joomla/session/session.php:96) in /home/akharino/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 462

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/akharino/public_html/libraries/joomla/session/session.php:96) in /home/akharino/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 462

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/akharino/public_html/libraries/joomla/language/language.php on line 771

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/akharino/public_html/libraries/joomla/language/language.php on line 790

ممنون میشم کمک کنید.

با تشکر:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما بر روی لوکال میخواهید نصب کنید یا برروی هاست

اگر هاستتون رایگان هست یک سری دسترسی ها رو میبندند

لینک به ارسال

دیگه مدیریت همون سایت تشخیص میده که چقدر محدود کنه ولی من پیشنهاد میکنم که از سایت یوگیگ استفاده کنی چون برای من بدون مشکل نصب کرد

سایت گیگفا هم خوبه

لینک به ارسال

به پیشنهاد شما از یو گیگ استفاده میکنم اما میخوام بدونم آیا برای حل این مشکل راه حلی وجود داره یا نه؟

فقط مدیریت هاست رایگان باید اون دسترسی ها رو باز کنه و مشکل حل بشه یا اینکه راه دیگه ای هم هست؟!

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

بله فقط ادمین سرورتون می تونه تنظیمات اصلی رو اعمال کنه...

اگر می خواهید بطور جدی با جوملا یا سیستم دیگری کار کنید بیخیال هاست های رایگان بشید...

سلامت باشید

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

بله فقط ادمین سرورتون می تونه تنظیمات اصلی رو اعمال کنه...

اگر می خواهید بطور جدی با جوملا یا سیستم دیگری کار کنید بیخیال هاست های رایگان بشید...

سلامت باشید

با سلام خدمت مدیر محترم

این که 100 درصد قصد جدی کار کردن رو دارم.

فقط میخواستم برای تست از هاست رایگان استفاده کنم وگرنه هاست خریدیم.

ممنون.

لینک به ارسال

با سلام

یه کار دیگه هم می تونید انجام دهید. کارهاتون رو روی لوکال انجام بدید و بعد منتقل کنید به هاست اصلی... (برای انتقال راه های مختلفی هست که بهترین کار استفاده از افزونه akeebackup هست... قبلا در انجمن معرفی شده...)

سلامت باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...