رفتن به مطلب
manuel

مشکل با منوی عمودی جومینا

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام به مه ی دوستان

من نیاز شدید به یک منوی عمودی دارم ، که بتونم شکل منوهاشو خودم تغییر بدم ...

از منوی عمودی جومینا که تو سایت قرار داده شده استفاده کردم .... مشکل اساسی که دارم وقتی این ماژول رو فعال می کنم دو ماژول اسلاید شو و نمایش اخبارم غیرفعال می شن ، مثلا توی ماژول اسلاید شو فقط یک عکس نمایش داده می شه و تغییر نمی کنه ...

سایتم لوکال هست ، برای همین لینک دمویی ندارم در اختیارتون قرار بدم ...

به نظرتون مشکل چیه ؟؟؟

ببینید مثلا من دو تا موقیعیت کنار هم دارم ، یکی اسلاید و یکی هم بسمت راستش برای منو ... ولی وقتی این ماژول منو رو اونجا می ذارم ، منو درست نمایش داده می شه ف ولی زیر منو ها زیر اسلاید شو قرار می گیرن ، و هانطور که بالا گفتم اسلاید شو و ... غیرفعال می شن !!!

ممنون می شم سریع جواب بدین ... از دیروز معطل اینم و ماژول بدرد بخور منوی عمودی هم پیدا نکردم ، بهترینی که پیدا کردم و به کارم اومد همین جومینا بود ...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون دوست عزیز از جوابت

این تاپیکیه که جناب شمسی گفتن : http://forum.joomina.ir/thread-2452.html ( واسه دوستانی که این تاپیکو می خونن )

ممنون

هنوز نصبش نکردم ، امیدوارم درست بشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...