رفتن به مطلب
deldar

مشکل مدیریت کاربران انجمن

پست های پیشنهاد شده

سلام. من فروم کیوننا را نصب کرده ام ولی نمی دانم مشکل چیست که کاربرانی که ثبت نام می کنند در مدیریت کاربران اصلی ثبت می شوند ولی به مدیریت کابرانی که در انجمن هست اضافه نمی شوند! چه کنم؟ مرسی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کیوننا با جوملا ست می باشد پس روی سایت اصلی نصب کرده ام و با ساب دامین نصب نکرده ام

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

به نظر من مای بی بی ایران بهترین فروم سازه بهتر است از این فروم ساز استفاده کنی چون امکانات جالبی داره

راستی فروم سازهای جوملا سنگینتر و باعث دیر بالا امدن فروم میشه امینتش هم کمتره

استفاده آسان هم برای شما و هم برای کاربران شما،

فکر های زیادی در MyBB واسط شدند که استفاده از آن را آسان کنند. مای بی بی از ساختار برد گفتگوی استاندارد استفاده می کند، بنابراین بازدیدگان شما احساس آشنایی با طریقه استفاده از مای بی بی را خواهند کرد. کاربران شما می توانند از کنترل پنل مای بی بی برای تغییر روشی که آن ها گفتگو ها را می بینند استفاده کنند. آن ها هم چنین می توانند آسان شروع کنند و به گفتگو ها پاسخ دهند و ارسال هایشان را علامت گذاری کنند. مدیران کل و مدیران انجمن می توانند از ویرایش MyBB درون خطی و ویژگی های میانه برای کنترل بحث ها و منظم نگه داشتن تالار گفتگو استفاده کنند.

میتونی از این سایت دانلود کنی

:thankyou:

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز این کار تا جایی که من می دونم شدنی نیست ....

اگه هم شدنی باشه من اصلاً پیش نهاد نمی کنم .... اگه می خوایین یکی بشن پس چرا از انجمن ساز جدا استفاده می منید / در این حالت همون مشکلات ... رو خواهید داشت

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

خب دیگه به نظر مشکل خیلی از دوستان این هست که چون نمی تونن کاربران رو هم در سایت و هم انجمن یکی کنند می رن سراغ انجمن سازی که با سایتشون ست بشه و کاربر مجبور به ثبت نام دوباره نشه...

بنده دارم روی مشکل انجمن ساز کیوننا که این دوستمون فرمودند کار می کنم و انشاالله به نتیجه برسم همینجا اعلام می کنم...

پیروز باشید

لینک به ارسال

خوب دوست عزيز مشكل همينه ديگه شما بايد يه ساب دامين درست كني روش جوملا رو نصب كني و روي جوملا هم انجمن ساز رو مثلآ اسم ساب دامين رو بذار FORUM.YOURDOMAIN.COM بعد هيچ مطلبي توش ننويس فقط انجمن رو تو صفحه ي اصلي بزار هر كي عضو بشه تو خود انجمن عضو ميشه ميتونه ماله منو ببيني

talar.wwepersia.com

بعد از اين كه اين كار هارو كردي تو صفحه ي اصلي سايت يه لينك خارجي بده به انجمن

لینک به ارسال

ممنون از پاسخی که دادید. منتهی:

شما با کیوننا کار کردید؟

آخه این چه کاریه! این بنده خدا کیوننا رو نصب کرده کلی هم اطلاعات داره و حالا متوجه شده فقط اسامی کاربرانش در بخش مدیریت کاربران انجمنش ثبت نمی شن! کویننا رو مخصوص جوملا درست کردن که روی جوملا ست شه و دیگه نیازی به ساب دامین و این حرفها نباشه!

شما کیوننا رو با این راه حل خودتون تست کنید ببینید مشکل این دوستمون رو دارید یا خیر...

پیروز باشید

لینک به ارسال

دوست عزيز چشم من اين كارو بعدآ ميكنم ولي من بايد اضافه كنم كه من از انجمن ساز ccboard استفاده ميكنم اين انجمن ساز هم كاملآ با جوملا ست هست و من همين طوري ساب دامين واسش گذاشتم كه قشنگتر بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...