رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام من asesef رو نصب کردم و الان دیگه رو هر کدوم از مطالبم کلیک میکنم باز نمیکنه ! یعنی وقتی روش کلیک میکنم یه صفحه سفید باز میکنه و وقتی دوباره از او نوار آدرس مرورگر enter رو میزنم باز میکنه !

یعنی مطالب تو 2 تا مرحله باز میشن !

باید چیکار کنم؟ :1:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آقا اول نه تنها تو جومینا بلکه تو نت هم سرچیدم ولی چیزی تو این مورد مشکل من نبود و بعدش اینجا مطرح کردم ! :huh:

لینک به ارسال

آقای شمسی پاسخ این مشکلی که من مطرح کردم تو این تاپیک ها نیست ! قبلا نگاه کردم. :putertired:

لینک به ارسال

با سلام

نکاتی که جهت رفع مشکل در همان تاپیک ها ارائه شده (با توجه به اینکه عین مشکل شما رو مطرح نکردند) رو به کار گرفتید!؟ اگر خیر به کار بگیرید و مشکلتون رو بررسی کنید... اگر نتیجه نداد همینجا پیگیر باشید...

سلامت باشید

لینک به ارسال

سلام

دوستان من به این مشکل برخوردم و میدونم ایراد از کجاست

در جای دیگه ای هم جوابش وجود نداره (حداقل تا اونجا که من سرچ کردم!)

چون نسخه ای که ما استفاده میکنیم رایگان هست بعضی از امکانات رو نداره مثل :نقشه سایت، بوکمارک و ...

مشکل از این هاست

و وقتی شما سایت رو میخوایید باز کنید صفحه سفید به شما نشون داده میشه و بعد از چندین بار رفرش لینک باز میشه

این افزونه میاد و این امکانات رو فراخوانی میکنه ، چون اینها وجود ندارن برای شما صفحه سفید نمایش میده

برای رفع این مشکل باید وارد تنظیمات افزونه بشید

و نقشه سایت و بقیه رو غیرفعال کنید تا مشکلتون حل بشه

در پناه حق...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...