رفتن به مطلب
hamed13712000

پلاگین پرداخت آنلاین بانک ملت جومینا

پست های پیشنهاد شده

جدیدا سایت جومینا پلاگینی رو منتشر کرده که مربوط به پرداخت آنلاین بانک ملت هست. میخواستم بدونم این پلاگین به چه صورت کار می کنه؟ آیا این امکان هستش که بعد از پرداخت کد خاصی رو در اختیاره مشتری قرار بده؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز حتما اینکار رو می کنه یعنی شماره تراکنش می ده ولی فکر نکنم بتونی ازش استفاده کنی مگر اینکه شرکت داشته باشی و یا آشنای شرکت دار!

لینک به ارسال

دوست عزیز برای استفاده از درگاه های اینترنتی نیاز به عقد قرار داد با بانک هستش که شما به مراجعه به یکی از شعب بانک یا از طریق وب سایت شرکت می نونی از نحوه عقد قرار داد اطلاع پیدا کنی

لینک به ارسال

بله دوست عزیز

بعد در زمان تایید پرداخت این کار را برای شما انجام میده و هم از سمت سایت یک کد به شما میده و هم شماره تراکنش بانکی را بعد از پرداخت موفقیت آمیز به شما ارائه میده و هم براتون ایمیل میکنه

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز این کار در یک شرکت قرار پیاده سازی شود. برای امور اداری هم به بانک ملت مراجعه کرد ه ایم. اما برای استفاده از این امکان فکر میکنم پلاگین یا ماژول این کار را خودم باید تهیه کنم.

کاری که با این سیستم قرار انجام بشه. تقریبا معادل خرید شارژ از سایت های مختلف است؛که پس از واریز کد شارژ را در اختیار مشتری قرار میدهد.

لینک به ارسال

یک قابلیت اضافی که به فروشگاه ساز جومینا قابل اضافه شدن هست فروش کارت شارژ است

تمامی این مواردی که شما گفتید همه از قبل اجرا شده هستند

موفق باشید

لینک به ارسال

درسته. ولی من فقط همین پرداخت آنلاین رو نیاز دارم. کسی از دوستان قبلا از این پلاگین استفاده کرده؟ اگر مراحل راه اندازی رو بیان کنید ممنون میشم.

لینک به ارسال

معمولا پلاگین های مربوط به پرداخت آنلاین به این صورته که بعد از عقد قرارداد بابانک ، به شما کد خاصی رو میدن که تو پلاگین اون کد رو وارد می کنید و بعد از خرید ، تراکنش مخصوص به اون کد که خاص شماست انجام میشه...

لینک به ارسال

یک قابلیت اضافی که به فروشگاه ساز جومینا قابل اضافه شدن هست خرید کارت شارژ است

تمامی این مواردی که شما گفتید همه از قبل اجرا شده هستند

موفق باشید

هزینه این فروشگاه ساز جومینا چجوریه؟ لینکشو میشه معرفی کنید؟

لینک به ارسال

تمامی افزونه های تجاری جومینا همراه با قیمتش را در سایت http://joominamarket.com می توانید ببینید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...