رفتن به مطلب
goldenboy

redirect کردن یک دامنه به دامنه دیگر

پست های پیشنهاد شده

سلام

من چنتا دامنه رو روی یک هاست ست کردم و با وارد کردن هر کدوم از آدرس ها, سایت تحت همان آدرس باز میشه. حالا میخوام باز زدن هر کدوم از آدرس ها, سایت تحت آدرس اصلی باز بشه یعنی redirect بشه و آدرس بار به آدرس اصلی سایت تغییر کنه. (البته باید بگم که سایت من با جوملا نیست چون با پلاگینی که آقای تهرانی معرفی کرده بودن این کار براحتی قابل انجام هستش.)

کسی میدونه باید چیکار کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز من, وقتی که مقاله ای از یک سایت دیگه تو انجمن قرار میدین نشان دهنده این هست که شما این مقاله رو کامل خوندید و به نظرتون خوب امده که اونو تو فروم قرار دادین ! درسته ؟!!؟ و بعدشم طبق قوانین انجمن منبع اونو درج کردید ! درسته ؟!!؟

مگه شما این این مقالات رو تو انجمن قرار ندادین ؟

Redirect

.htaccess

:x (42): برین هرچی مقاله اینطوری که فقط برای بالا بردن پست هست گذاشین رو درست حسابی بخونید و بعد هم حتماً , حتماً درج منبع کنید / :exclamation: اگه تا فردا بعد ازظهر این ار صورت نگیره همه این پست هاتونو که به این شکل و در عرض چند دقیقه ارسال شده { موقع ارسال خودم تو فروم حاضر بودم } رو پاک خواهم کرد .

احترام به قوانین یعنی احترام به خود

یا علی

لینک به ارسال

سلام

واقعا از یه مدیر انجمن انتظار این لحن رو نداشتم.

جوابتون باید عرض کنم که:

اولا نیازی به اینهمه "درسته" قرمز و اونهمه علامت سوال و تعجب جلوش نبود!!! چند روز پیش من سوالی رو داخل انجمن مطرح کردم (لینک) و هیچ کدوم از دوستان نتونستن یه جواب درست درمون بدند حتی شما که کدی که داده بودید اصلا ربطی به سوال من نداشت!. بعد از کلی سرچ و آزمون و خطا به یه مقاله ای داخل سایت mambolearn رسیدم که برام خیلی جالب بود و مشکلم رو حل کرد. از اونجایی که جای این مطالب واقعا کاربردی رو داخل سایت جومینا خالی دیدم پس از صرف 1 ساعت از وقتم اونو جداگانه و با مقداری ویرایش داخل سایت قرار دادم تا بقیه دوستان هم استفاده کنند.(اون طور هم که شما گفتید نبوده و اینکار رو برای افزایش پستام نکردم. (واقعا چه کار مسخره ای) اگه صلاح بدونید همه اونا رو تبدیل به یه پست بکنم) منبع رو هم فقط در یکی از اونا ذکر کرده بودم که به همه اونها اضافه شد.

در جواب سوال دومتون هم باید بگم بله اون مقاله رو چند بار خوندم و با چندبار آزمون و خطا متاسفانه نتونستم مشکلم رو برطرف کنم. گفتم شاید کسی بتونه کمک کنه. ولی ظاهرا...

در ضمن شما در حذف کردن پستهای من کاملا مختارید...

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز من و دوستان عزیز من هیچکدوممونم اینجا نیومدیم که یکی رو ناراحت کنیم ...

شما که اول ÷ستتون گفتید مشکلتون حل شده بعد آخرش گفتید حل نشده ...:huh:

در مورد لحن بد هم باید ارض کنم , فکر نکنم با لحن بد حرف زده باشم , با این حال اگه اگه بد حرف زدم معذرت می خوام /

حالا من چنتا سوال میپرسم :؟

حالا اگه یکی بیاد در باره پستهای که شما دادید سوال بپرسه ! کی باید جواب بده ؟ شما که به گفته خودتون نتونستید درست یادش بگیرید ! اگه فرض رو بر این بزاریم که هیچ کس هم از این آموزشها سر در نیاره ...؟؟؟

اگه خودتون از این مقاله سر در نیاوردید بهتر نبوداون به صورت سوال تو انجمن مطرح میکردید { مثل میزاشتید منظور از اینجای این آموزش چی هست؟ } چون شاید شما درست اجراش میکردید و این آموز بوده که داره ای مشکل بوده ... از کجا معلوم ؟

شما فرمودید یک مقاله از سایت مامبولرن مشکلتونو حل کردید و بعد از 1ساعت ویرایش و به صورت جداگانه تو انجمن گزاشتین ! این انجمن چقدر بود که شما اونو تو 10-12 پست گذاشتین ؟؟؟

* حالا به نظرتون من باز با لحن بد حرف زدم ؟ / من باید هم چیز رو در نظر بگیرم / { خودتونو جای من بزارید می فمید من چی میگم }

در مورد درج منابع هم از شما متشکرم .

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

درمورد لحن صحبت شما دوستان دیگه بهتر میتونن اضحار نظر کن(شاید من اینطور برداشت کردم)

من اول پستم که گفتم مشکلم حل شده مربوط به سوال اولم(لینک) بود که شکر خدا حل شد و طریقه انجام کار رو هم آخر همون پست نوشتم . مجددا مشکل تازه ای برام پیش اومد که اول همین تاپیک مطرح کرم و همچنان موفق به برطرف کردنش نشدم.

در جواب سوالایی هم که مطرح فرمودید باید عرض ! کنم که:

1- قسمتی که من برای درج پستهام انتخاب کردم اسمش هست "آموزش جامع". ظاهرا توی این بخش مقالات آموزشی رو میزارن. اگه من در انتخاب بخش اشتباه کردم شما میتونید با ذکر یک تذکر بخش مناسبتری رو انتخاب کنید.

2- بخشهایی از مقاله رو کاملا متوجه شدم و بخشهایی هم که فعلا به کارم نمیومد اصلا آزمایش نکردم و ممکن بود برای باقی دوستان کاربرد داشته باشه, برای همین گذاشتم. حالا اگه کسی هم مثل من با بخشی از اون مشکل پیدا کرد میتونه همونجا و یا تو یه تاپیک جداگانه سوالش رو مطرح کنه و از کمک بقیه استفاده کنه

3- من فقط قصدم از منتشر کردن این مقاله به صورت 10 پست جداگانه دسترسی بهتر بقیه به این مطالب بود و اینکه راحتتر سوالات خودشون رو مطرح کنن همین! اگه هنوزم فکر میکنید قصد دیگه ای! داشتم بفرمایید تا همه رو یه پست کنم.

هنوزم در حذف و ویرایش ! پستهای من مختارید!

لینک به ارسال

سلام دوست عزيز من در جريان صحبت هاي شما و سرپرست كل نيستم فقط فكر كنم يكمي از جواب سوالتون رو بدونم چون من از جوملا استفاده ميكنم راجع به بقيه ي سيستم هاي مديريت چيزي نميدونم ولي فكر كنم از سي پنلتون بتونيد مشكل رو حل كنيد تو سي پانل تو قسمت domains يه جاش نوشته redirect اونجا ميتونيد دامنه هاتون رو به قسمتي كه ميخواين ري دايركت كنيد

لینک به ارسال

سلام

دوست من شما اگر از cpanel استفاده می کنید از قسمت domains/parked domains دامین های پارک شده خود رو لیست کنید ، در این قسمت روبروی اسم هر یک از دامین هاتون چند گزینه هست که یکی از این گزینه ها تحت نام Manage Redirection هست و از این طریق شما می تونید هر یک از دامین های خودتون رو به هرجا که دوست دارید ریدایرکت کنید.

لینک به ارسال

مشکل من اینه که هاستینگی که من ازش هاست دارم هاستهاشو فقط با پلسک میده. توی پلسک هم ظاهرا این امکان وجود نداره

با دستکاری فایل htaccess هم نتونستم انجامش بدم.

لینک به ارسال

سلام

من یک پلاگین در جومینا برای این کار منتشر کرده ام اگر عضو هستید دیگه نیاز به این کارها نیست کافی است پلاگین را فعال کنید

http://joomina.ir/component/k2/item/101-domain-redirect.html

لینک به ارسال

بله اتفاقا در اولین پستم در همین تاپیک ازتون بخاطر انتشار این پلاگین تشکر کردم و عرض کردم که سایت من با جوملا نیست وگرنه مشکلم با اون حل میشد.

لینک به ارسال

سلام

من یک پلاگین در جومینا برای این کار منتشر کرده ام اگر عضو هستید دیگه نیاز به این کارها نیست کافی است پلاگین را فعال کنید

http://joomina.ir/component/k2/item/101-domain-redirect.html

من این افزونه را نصب و تنظیم کردم ولی کار نمیکنه

من می خوام ساب دامنین www.oas.ir/oas3 به سایت www.oas.ir منتقل بشه ولی با این افزونه هر ککار یکردم نشد. حتی تو سی پنل هم گداشتن نشد می تونین کمکم کنین

ممنون

لینک به ارسال

سلام

از طریق ریدایرکت پنل هاست انجام بدید

در سی پنل یا دایرکت ادمین به راحتی اینکار را میتونید انجام بدید...

لینک به ارسال

من ریدایرکت cpannel این کارو انجام دادم ولی سایت با همون آدرس که وارد مکنیم باز میشه و ریدایرکت نمیشه روی اون دومینی که می خوام. قبلا این کارو کرده بودم جواب داده بود ولی الان خودمم موندم چرا کار نمیکنه!

لینک به ارسال

دوست عزیز ممنون از روشتون ولی این کار منطقی نیست. شاید کسی یه صفحه اینترو داشت!

در ضمن با اینکار سایت توی حلقه ی تکرار میافته و دائما صفحه حالات رفرش میگیره! از دوستان جوملایی هر کس خواست ازین روش استفاده کنه باید آدرس مقصد رو به صورت زیر وارد کنه!

http://www.your-site-name.com/index.php

من منظورتون رو متوجه نشدم!!!

اون کدی هم که من دادم جاوا هست ولی یه دونه delayer براش تعریف شده تا اگه کسی خواست ریدایرکت با تاخیر انجام بشه.

من کد بالا رو در حالت های مختلف و همچنین روی چند دامنه فعال استفاده کردم و مشکلی نبوده تا حالا.

اگه به نظرتون مشکلی هست واضحتر بفرمایین.

یاعلی./

لینک به ارسال

دوست عزیز ممنون از روشتون ولی این کار منطقی نیست. شاید کسی یه صفحه اینترو داشت!

در ضمن با اینکار سایت توی حلقه ی تکرار میافته و دائما صفحه حالات رفرش میگیره! از دوستان جوملایی هر کس خواست ازین روش استفاده کنه باید آدرس مقصد رو به صورت زیر وارد کنه!

http://www.your-site-name.com/index.php

من منظورتون رو متوجه نشدم!!!

اون کدی هم که من دادم جاوا هست ولی یه دونه delayer براش تعریف شده تا اگه کسی خواست ریدایرکت با تاخیر انجام بشه.

من کد بالا رو در حالت های مختلف و همچنین روی چند دامنه فعال استفاده کردم و مشکلی نبوده تا حالا.

اگه به نظرتون مشکلی هست واضحتر بفرمایین.

یاعلی./

مثلا شما 2 تا دومین دارید که یکی اصلی و دیگری فرعی میباشد! اگر شما بخواید توسط این کد دومین فرعی رو به دومین اصلی ریدایرکت کنید وقتی که عملیات ریدایرکت انجام شد دوباره فایل index.html اجاره میشه چون توی روت هاست آپلود شده! و دوباره دومین اصلی به خود دومین اصلی ریدایرکت میشه و این عمل تا بینهایت انجام میشه به خاطر همین بود گفتم این روش منطقی نیست و کسی که صفحه intro نداره و بخواد از کد بالا استفاده کنه باید نکته ای رو که تو پست قبل گفتم در نظر بگیره!

این روشی که شما گفتید برای کسانی خوبه که دو تا دومین بر روی دوتا هاست مختلف دارن و می خوان دومی رو به اولی ریدایرکت کنن!

لینک به ارسال

نه لزوما!

من همین الان یه سایت با دوتا آدرس دارم که یکی رو به صورت ادان اضافه کردم.

دامنه ادان یه دونه فولدر توی هاست میسازه که وقتی این فایل توی اون آپ بشه هیچ مشکلی بوجود نمیاد.

ولی سوال من اینه که چه جوری شما دوتا دامین رو روی روت هاست به کار میگیرین؟؟؟؟

البته بدون پارک کردن!

یاعلی./

لینک به ارسال

سلام

طبق آموزشی که در زیر قرار دادم شما میتونید یکی از راه ها رو به دلخواه به کار بگیرید:

انتقال دامین ها به دامین اصلی

امیدوارم به دردتون بخوره، با احترام

لینک به ارسال

نه لزوما!

من همین الان یه سایت با دوتا آدرس دارم که یکی رو به صورت ادان اضافه کردم.

دامنه ادان یه دونه فولدر توی هاست میسازه که وقتی این فایل توی اون آپ بشه هیچ مشکلی بوجود نمیاد.

ولی سوال من اینه که چه جوری شما دوتا دامین رو روی روت هاست به کار میگیرین؟؟؟؟

البته بدون پارک کردن!

یاعلی./

من از addon استفاده نکردم. پارک کردم! وقتی پارک کنی پوشه روت برای همه ی دومین ها یکسان است!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...