رفتن به مطلب
kargah

کامپوننتی مثل این سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه شما دوستان!!

طاعات و عبادات شما قبول باشه.

من می خواستم مطالب سایتم شبیه به این سایت که در صفحه اول آن بعضی از بخش ها را نمایش می دهد و مطالب جدید آن هم زیر هر بخش مربوطه اضافه می شود!

13131683401.jpg

سایت نمونه(www.softgozar.com)

13131683401.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فکر کنم شما با کمک ماژولهای نمایش مطالب بخش و آخرین اخبار که همراه مطالب پیش فرض جوملا که نصب میکنید نصب میشه استفاده کنید و با تنظیم پارامترهای اونها به نتیجه برسید سایتی که آدرس دادید چیز خاصی نداشت جزاینکه چندتا از این ماژواها را پشت سرهم برای نمایش بخشهای مختلف ازشون استفاده شده

لینک به ارسال

دوست عزیز میشه بیشتر توضیح دهی!

من منظور شما رو فهمیدم ولی چند تا بخش همراه با تیتر مطالب که طبق سایت نمونه در بالا گفتم فکر نکم بشه انجام داد یا من بلد نیستم!

لطفا بیشتر توضیح دهید!

منظورم فقط بخش خبر نیست , من چند تا بخش همراه با تیتر مطالب آن ها را می خوام در صفحه اول سایت قرار بگیرد.

لینک به ارسال

شما میتونید برای نشون دادن مطالب یک بخش یا یک مجموعه از ماژول thumbsup هم کمک بگیری و با عکساشون به نمایش بذارید که تو پارامترهاش میتونه محتویات یک بخش یا یک مجموعه رو که میخوای نشون بده اگه نداریش آدرس ایمیلتون رو پیغام خصوصی کنید براتون ایمیلش کنم

یا اینکه میتونی برای هر قسمت یک منو تعریف کنی که گزینه های آن منو مطالب یک مجموعه باشه و اونهارو در موقعیتی که میخوای نمایش بدی و کاربرت بتونه با انتخاب هرکدوم مطالب اونو ببینه

یا یک مطلب جدید بنویسی و در اون هر لینکی که میخوای وارد کنی و این مطلب رو در صفحه اول نمایش بدی

لینک به ارسال

با سلام

فکر می کنم پیشنهاد جناب Napo پیشنهاد خوبی باشه.

ماژول thumbsup به همراه یک مقدار خلاقیت ترکیبات جالبی می تونه بسازه.

شما می تونید این ماژول رو از این آدرس دریافت کنید.

موفق باشید و سربلند

یا علی

لینک به ارسال

متشکرم آقای شکیبانیا :

ولی چه طوری من این ماژول را به جای مطالب صفحه اصلی سایت قرار دهم.

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز شما نباید این مطالب رو جای مطالب اصلی سایت قرار بدید

ماژول ها در موقعیت های قالب نمایش داده می شود پس شما باید این ماژول رو در موقعیت مورد نظر قرار بدید

کافیه یه موقعیت در همونجایی ایجاد کنید که مطالب سایت درج شدند

موفق باشی

لینک به ارسال

دوست عزیز آقای دفاعی متشکرم:

اینو می دونم ولی دوستان با معرفی این ماژول گفتند که میشه طبق نمونه سایتی که معرفی کردم مطالب رو قرار داد ولی ماژول که نمیشه و فقط در جاهایی که قالب دارد نمایش داد و من دنبال چیزی می گردم که طبق عکس نمونه مطالب را در سایت نمایش بده!:huh:

13131683401.jpg

سایت نمونه(www.Softgozar.com)

لینک به ارسال

ببینید جناب kargah ، فکر نکنم شما افزونه ای که دقیقا این کار رو انجام بده پیدا بکنید.

برای همین باید یه مقدار ابتکار به خرج بدید تا با افزونه های موجود به خواستتون برسید.

شما باید قالبی رو برای این کار انتخاب کنید که دو تا موقعیت کنار هم داشته باشه.

حالا تویه عکس پایین ، به قسمتی که با رنگ قرمز مشخص کردم دقت کنید ، ساختن این قسمت به وسیله این ماژول خیلی راحت هستش ، حالا می مونه قسمت سمت چپ(همون سبز رنگه).

برای قسمت سمت چپ، همین ماژول رو با همون تنظیمات قبلی تویه موقعیت سمت چپ بگذارید با این تفاوت که ماژول رو جوری تنظیم کنید که 5 تا مطلب اول رو نشون نده.

یعنی مطالب 1 تا 5 سمت چپ قرار میگیره و مطالب 5 تا 10 در سمت راست...

download.php?imgf=13133390901.gif

download.php?imgf=13133390901.gif

دیگه تنها چیزی که می مونه ظاهر و شکل و شمایل این ماژوله که اون با ادیت کردن css ممکن میشه.

موفق باشید و سربلند

یا علی

لینک به ارسال

پست های اول رو که دیدم می خواستم یه راهی رو پیشنهاد کنم اما

این پست آخر خیلی عالی و زبیا تمام مطلب رو به صورت گویا ارائه کرد:thankyou:

لینک به ارسال

دوست عزیز حالا شما هم نظر خود را ارائه کنید شاید نظر شما برای من راحت تر یا بهتر باشد.

منتظرم...

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...