رفتن به مطلب
ahmadmotamedi

مرتب کردن مطالب در صفحه اصلی

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه عزیران.

در نسخه جومینا 1.6 که بر روی سایتم نصب کرده ام. هنگام ارسال مطالب جدید، آخرین مطلب در ابتدا قرار نمیگیرد و به پایین مطالب قبل میرود.

چگونه می توانم این ترتیب در نمایش مطالب را تغییر دهم و آخرین مطلب را در ابتدا نشان دهد.

متشکرم. :thankyou:

منظور از ترتیب نمایش، ترتیب نمایش مطالب در صفحه اصلی است.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

کافیه بری تو مدیریت منوی اصلی

بعد از ستون های سمت چپ

چینش رو بر روی جدیدترین ها اول قرار بدی

موفق باشی

لینک به ارسال

سلام

از راهنمایی دوستان متشکرم.

اما تقریبا به همه جا ها سر زدم و هر تنظیمی مربوط به مرتب سازی مطالب صفحه اصلی بود را تغییر دادم، اما نتیجه ای حاصل نشد!

قایل pdf که آقای زراعتی تهیه کرده اند را ازکجا می توانم دریافت کنم؟

متشکرم. :thankyou:

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان عزیز این مشکل دقیقاً برای بنده هم اتفاق افتاده ، آیا راه حلی وجود دارد؟

لینک به ارسال

با سلام

دوستان این مشکل ناشی از نصب اطلاعات نمونه میباشد و تنها راه حل آن تنظیمات بصورت دستی میباشد

برای این کار ابتدا در مدیریت جوملا وارد منوی اصلیتون بشید و در ستون سمت چپ که تنظیمات منو قرار دارد ، تنظیمات را به صورت زیر انجام بدید

ترتیب بندی بر اساس ستون های چندگانه = درمیان

ترتیب مجموعه ها = استفاده از تنظیمات سراسری

ترتیب مقالات = ترتیب مطالب ویژه

استفاده از تاریخ جهت مرتب سازی = منتشر شده

سپس تغییرات را ذخیره کنید . حالا از منوی مطلب به قسمت مطالب ویژه بروید . در این قسمت پیشنهاد میکنم لیست مطالب ویژه را بر حسب شناسه مرتب کنید بصورتی که اولین شناسه (1) در بالا قرار گیرد . حالا در بالای قسمت مدیریت روی لینک پیش نمایش سایت کلیک کنید تا وارد صفحه اصلیتون بشید . به تاریخ انتشار مطالب صفحه اصلیتون دقت کنید هر جا دیدید مطلبی سر جای خودش نیست به مدیریت جوملا برگردید و اون مطلب را باز کنید ، در سمت چپ که تنظیمات مطلب قرار دارد تاریخ و ساعت انتشار صحیح را وارد کنید و تغییرات را ذخیره کنید و به همین ترتیب سایر مطالب را نیز بررسی کنید

در اصلاح تاریخ ها ، تاریخ ها را جوری اصلاح کنید که به فرض مثال تاریخ و ساعت مطلبی با شناسه 1 قبل از تاریخ و ساعت مطلب با شناسه 2 باشد . امیدوارم منظور را رسانده باشم

نکته : برخی از کاربران وب سایت خود را در حالت لوکال آماده میکنند و بعد از اینکه به روی هاست انتقال دادند مشکلی مشابه همین موضوع پیدا میکنند که میتوانند روی هاست به همین روشی که گفتم عمل کنند

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با تشکر از پاسختون ، آیا راهی برای مرتب سازی اتوماتیک وجود ندارد؟

با سلام

شما فقط کافیست یکبار مطابق آنچه که در پست شماره 7 گفتم انجام بدید , بعد از آن چون مطالب جدیدتون با شناسه جدید و تاریخ و ساعت جدید ایجاد میشه خود به خود مطالب جدید هم مرتب میشوند

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلامی دوباره

من همه این کارها را انجام دادم ولی بازم مطالبم سر جاش نمیره من یه مطلب ذارم تاریخش 4 اسفنده اوله ولی یکی دیگه 13 اسفنده وسط افتاده

لطفا کمکم کنید درضمن من نه لوکال کار کردم نه اطلاعات نمونه را نصب کردم

می تونید توی سایتمم ببینید تاریخا را

هوافضا

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، راه حلش همینی بود که گفتم ولی خب شما یه مقدار بیشتر سایر تنظیماتتون رو بررسی کنید مخصوصا دکمه تنظیمات در مدیریت مطالب و نحوه چینش مطالب ویژه شده

در هر صورت اگر نتوانستید مشکل را حل کنید ، اطلاعات ورود به مدیریت جوملاتون + لینک این تاپیک رو برام پیام خصوصی کنید تا براتون درستش کنم ضمن اینکه ذکر کنید مطالب به چه ترتیب باشند

مثلا" اول این مطلب - دوم این مطلب و ...

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...