رفتن به مطلب
mehrabaria

مشکلات کامپوننت کاتالوگ ساز جومینا نسخه دوم

پست های پیشنهاد شده

سلام

متاسفانه کاتالوگ ساز جومینا نسخه دوم دارای مشکلاتی هستش

1- نمی شه چند مجموعه را به یک سازنده لینک کرد یعنی اینکه شما دو قسمت سرچ یا قیلطر وقتی سازنده را انتخاب می کنید همه مجموعه ها تو قسمت مجموعه ها هست مثلا اگر hp را انتخاب کنید تو مجموعه ها مادربرد که مربوط به hp نیست هم نمایش داده میشه که ضایعه شما اگر دقت کرده باشید موقع خرید پستی مثلا وقتی اول استان را انتخاب می کنید اگر تهران را به عنوان استان انتخاب کنید دیگه تو شهر ها شیراز نمی یاد و فقط شهر های تهران هستش

2- وقتی می خوایم از تو منو ها و آیتم های منو لینک بدیم به سازنده میره تو لینک توضیحات سازنده

خلاصه این دو تا موضوع خیلی تو لینک دادن هم اذیت می کنند

در واقع اگربخوایم یک مجموعه خاص انتخاب کنیم نمیشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اینقدر جواب ندادید خودم راه حلشو پیدا کردم

ولی هنوز مشکلاتی داره

فردا مفصل میگم راه حلشو

لینک به ارسال

سلام

مشکل را به این شکل حل کردم که با کمک دو تا ماژولی که کامپونت ایجاد کرده یا حتی به صورت دستی هم می تونید لینک یک مجموعه خاص رو با یک سازنده خاص پیدا کرده و به صورت دستی به منو هاتوت آدرس بدید

مثلا hp را انتخاب می کنید بعد مثلا مجموعه سرورها رو از اح انتخاب می کنید لینکی که در قسمت آدرس با ایجاد میشه را کپی میکنید و به یک آیتم تو منو می دید

اما مشکل دیگه ای که حل نشد

متاسفانه در قسمت سازنده ها و مجموعه ها همه موارد نمایش داده میشه

مثلا اگر از سازنده اینتل را انتخاب کردیم فقط مجموعه های مربوط به اینتل نمایش داده بشه توی انتخاب مجموعه نه همه مجموعه های موجود

اگر کسی می دونه چیکار باید بکنم بگه اگر هم نمیشه بگید

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...