رفتن به مطلب
rzaa

چطور به ماژول لینک دهیم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام و خدا قوت،

می خواستم بپرسم چطوری می تونم به یک ماژول لینک بدم؟

یعنی آدرس ماژول رو چطوری می تونیم بدست بساریم نه آدرس صفحه ای که ماژول در آن قرار گرفته؟

مثلا لینک بدم به Jquery UI Popup جومینا

لطفا راهنمایی کنید .

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز چرا اصرار به این کار دارید؟!

اصل خواسته را مطرح کنید تا راهنمایی شوید...

اما

تا جایی که من می دونم:

ماژول ها خودشون محتوا و یا محتوا ساز نیستند که بشه بهشون در بخش کاربری لینک داد! ماژول ها نوعی نمایش دهنده ی محتوا هستند که خوراکشون رو از جای دیگری تامین می کنند و تنها می تونند نمایش دهنده ای در کنار محتوای دیگر باشند...

برای مثال شما می تونید با استفاده از پلاگین ماژول انیور ماژول در در یک محتوا (مطلب) یا در یک موقعیت در کنار یک مطلب و یا صفحه ی نخست سایت بنمایش بگذارید.

یاعلی

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

اگر شما بخواهید در یک صفحه خاص فقط تعدادی ماژول مشخص وجود داشته باشه و محتوا در اون صفحه فراخوانی نشه می تونید از کامپوننت com_blank استفاده کنید.

شما می تونید به وسیله این کامپوننت یک منو بسازید.

در صفحه نمایش این منو هیچ محتوای فراخوانی نخواهد شد و فقط ماژول هایی که تعیین می کنید در آن نمایش داده خواهد شد.

امیدوارم بدردتون بخوره

موفق باشید و سربلند

یا علی

لینک به ارسال

دوست عزیز شما می چرا کار را پیچیده می کنی میونی ماژول را هر صفحه ای که نیاز هست فعال کنید .

لینک به ارسال

سلام بچه ها،

تشكر به خاطر توجهتون،

والا من كه نتونستم با كامپوننت com_blank كار كنم، اگه ميشه يه توضيح كوچولو بدين.

اما من مي خوام وقتي كاربر روي دكمه ي خريد زد ما‍ول ميني ماركت جومينا يا كلا يه مطلب، داخل ما‍ول پاپ آپ جومينا (Jquery UI Popup) باز بشه،

طوري كه اگه كاربر پاپ آپ رو بست صفحه ي خالي مطلب باقي نمونه يعني مسير عوض نشه فقط پاپ آپ باز شه وقتي هم كه بستش صفحه ي قبل باشه؟

( اگه با پلاگين ماژول اني ور ماژول پاپ آپ رو داخل يه مطلب قرار بديم )؟

حالا چيكار كنم؟ چطوري به دكمه ي خريد لينك بدم؟

با تشكر از همه.

لینک به ارسال

بعد از نصب كامپوننت بلنك بايد يك منو بسازيد و به ان لينك دهيد و نام ان را هرچه ميخواهيد بزاريد يعني به دلخواه و سپس ماژول دلخواه رو فعال كنيد و در قسمت تخصيص منوها گزينه انتخاب از ليست را انتخاب كنيد و فقط منو دلخواه يا همون منويي كه ساختيد را تيك بزنيد !

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

شما تویه فروشگاهتون چه تعداد محصول دارید؟

زیاده یا کمه؟

راستش من تاحالا با "ماژ‍ول ميني ماركت جومينا" کار نکردم ، ولی اگر تعداد محصولاتتون کم هست ، یک راه حلی به نظرم میرسه.

ابتداً یه توضیحات مختصر در مورد روش پیشنهادیم بهتون میدم ، بعد اگر تمایل داشتید این روش رو امتحان کنید.

من برای طراحی کامپوننت و ماژول ، یک قالب دم دستی نوشتم که اسمش رو گذاشتم Blank.

ویژگی این قالب اینه که غیر از کدهای ضروری جوملا ، هیچ کد html دیگه ای توش قرار نداره. (فقط کامپوننت و یک پوزیشن داره)

حالا من تویه نسخه ای که برای شما آپلود می کنم ، اون کامپوننت رو هم غیر فعال می کنم.

در نتیجه ، هر صفحه ای که با این قالب باز بشه ، فقط ماژول هایی که در پوزیشن "center" هستند رو نمایش میده.

بنظرم با این کار شما می تونید صفحاتی که نیاز دارید رو بسازید.

حالا روش کار رو میگم :

شما یک منو جدید درست کنید و برای تک تک محصولاتون یک صفحه در منو جوملا ایجاد کنید.

بنابراین اگر شما 10 محصول داشته باشید ، 10 صفحه ایجاد می کنید و در هر صفحه ، ماژول جومینا مارکت مخصوص اون محصول رو در موقعیت "center" قرار میدید.(موقعیت center بعد از نصب قالبی که در پایین گذاشتم در لیست موقعیت های شما ایجاد خواهد شد.)

بعد شما قالبی که من در این پایین گذاشتم را رویه سایتتون نصب می کنید و در قسمت تنظیمات قالب ، مشخص می کنید که این قالب را فقط برای منو ای که در بالا ایجاد کرده اید نمایش داده شود.

با این روش شما به ازای هر محصولتون یک صفحه دارید که فقط ماژول جومینا مارکت اون محصول رو نمایش میده.

امیدوارم با این روش شما به خواستتون برسید.

لینک دانلود قالب

موفق باشید و سربلند

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...