رفتن به مطلب
ahmadreza.rstm

آزاد كردم پورت 80

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. پورت 80 ويندوز من مسدود شده، به چه صورت مي تونم بفهمم كه اين پورت توسط چه برنامه اي مسدود شده ؟ و چه طور مي تونم به تنظيمات پورت 80 دسترسي داشته باشم ؟ لطفا كمكم كنيد، خيلي گير اين قضيه هستم:s

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

می تونی بیشتر توضیح بدی؟

یعنی پورت تویه شبکه بسته شده؟اگر اینطوره ، معمولا مشکل از فایروال هست.

یا منظورتون اینه که این پورت تویه کامپیوتر خودتون بسته شده؟

در اینصورت ، سوال اینه که شما از چه برنامه ای برای نصب php و apache استفاده می کنید؟

احتمالا IIS تویه سیستم نصب نیست؟

لینک به ارسال

ببینید ابتدا نرم افزار های ریجیستر شده شده در حافظه را تک به تک غیر فعال کنید

معمولا ویروس کش ها و babylon این پرت را استفاده میکنند

لینک به ارسال

من سرور زمپ را كه نصب كردم از پورت ٨٠ استفاده مي كرد و با دست كاري در فايل config زمپ پرت را به ٨١ تغيير دادم و مشكلم حل شد، چند روزي بدون مشكل كار كردم ولي متاسفانه مجدد خطاي بسته بودن پورت را مي داد، اين باز رفتم سراغ esyphp اونو را هم كه نصب كردم همين خطا را مي ده و مي گه كه پورت شما بلاك شده از طريق فايروال، فايروال را غير فعال كردم و لي حل نشد، نود سكيوريتي را هم غير فعال كردم حل نشد. حالا مي خواهم بدونم اين پورت توسط كدو يكي از برنامه هاي من مسدود شده كه اون را ريمو كنم :s

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...