رفتن به مطلب
rohani

افزونه توسعه مطالب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من افزونه توسعه مطالب رو که یکشنبه روی جومینا قرار گرفته نصب می کنم.

ولی هیچ تغییری مشاهده نمی کنم. نه در بخش کامپوننت ها و نه در مدیریت منو و نه ماژول

چطور باید ازش استفاده کرد؟ نیاز به کامپوننت مکمل Ambra داره ؟

اگه می شه با لینک بهم بگین.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

منظورتون افزونه توسعه دهنده فیلد های ثبت نام هست!؟

اگر خیر لطفا لینک افزونه مورد نظر رو قرار دهید...

پیروز باشید

لینک به ارسال

سلام

سپاسگذارم. بله منظورم افزونه توسعه دهنده فیلد های ثبت نام هست.

لینک به ارسال

با سلام

منظورتون این هست که بعد از نصب این کامپوننت به قسمت کامپوننت ها اضافه نمی شه!؟ اگر بله ابتدا از طریق نصب/حذف در قسمت کامپوننتها ببینید این کامپوننت اگر در اون لیست هست فعال باشه و اگر کلا نبود مجدد بعد از اطمینان از دانلود کامل اقدام به نصب کنید...

اگر کامپوننت نصب می شه هم باید تنظیمات مورد نظر رو در مدیریت این کامپوننت اعمال و از مدیریت منوها یک منو بهش اختصاص بدید...

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

[highlight=#fbfffa]منظورتون این هست که بعد از نصب این کامپوننت به قسمت کامپوننت ها اضافه نمی شه!؟[/highlight]

بله اضافه نمی شه.

[highlight=#fbfffa]اگر بله ابتدا از طریق نصب/حذف در قسمت کامپوننتها ببینید این کامپوننت اگر در اون لیست هست فعال باشه و اگر کلا نبود مجدد بعد از اطمینان از دانلود کامل اقدام به نصب کنید...[/highlight]

در لیست کامپوننت ها اصلا نیست. ولی در لیست پلاگین ها گزینه [highlight=#ffffdd]Content - Display Author Ambra Avatar وجود داره و تیک سازگار هم خورده. بیش از چند بار دانلود کردم و نصب کردم.[/highlight]

[highlight=#ffffdd]

[/highlight]

[highlight=#ffffdd]

[/highlight][highlight=#fbfffa]اگر کامپوننت نصب می شه هم باید تنظیمات مورد نظر رو در مدیریت این کامپوننت اعمال و از مدیریت منوها یک منو بهش اختصاص بدید...[/highlight][highlight=#ffffdd]
[/highlight]

[highlight=#ffffdd]کامپوننت همیشه موفقیت آمیز نصب می شه ولی در بخش کامپوننت ها چیزی وجود نداره که بخوام تنظیمات انجام بدم. در مدیریت منوها هم گزینه ای وجود نداره.[/highlight]

[highlight=#ffffdd]فقط یه تناقض که باهاش مواجه شدم اینه که در توضیحات مربوط به خود مطلب حجم فایل رو 1.8 مگابایت معرفی کرده ولی حجم بعد از دانلود 948 کیلوبایته. [/highlight]

[highlight=#ffffdd]اسم فایل هم اینه : 13114880281[/highlight]

[highlight=#ffffdd]

[/highlight]

[highlight=#ffffdd]

[/highlight]

[highlight=#ffffdd]ممنون از توجه و پاسخگویی شما[/highlight]

لینک به ارسال

با سلام

این حجم 948 فایلی هست که دانلود کردید و بعد از اینکه از حالت فشرده خارج می کنید فایل نصبی 970 هست...

شما مواردی که از این کامپوننت باقی مونده مثل پلاگینی که فرمودید و ... رو حذف و مجدد دانلود و از حالت فشرده خارج و بعد از اطمینان از دانلود کامل اقدام به نصب مجدد کنید...

اگر موفق نشدید در صورت امکان اطلاعات کنترل پنل ادمین رو + لینک این تاپیک برام پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم...

پیروز باشید

لینک به ارسال

سلام

متوجه شدم ایراد از کجاست. روی هاست اصلی که نصب کردم درست شد.

من روی لوکال کار می کردم. شایدم به خاطر ورژن wamp باشه.

حالا یه سوال دیگه :

چطور میشه فیلد هایی که اکانت اجتماعات رو بیان می کنه برداشت؟ مثلا ف-ی-س ب-و-ک و ...

با سپاس فراوان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...