رفتن به مطلب
janaga

مشکل بعد از نصب جوملا 1.6

پست های پیشنهاد شده

من جوملا1.6 رو نصب کردم نمی دونم چرا در صفحه ورودی( همونجا که باید یوزر و پس رو وارد کنم) این کدا میاد؟

Warning: set_time_limit() [function.set-time-limit]: Cannot set time limit in safe mode in /home/marandci/public_html/joomla/libraries/joomla/filesystem/folder.php on line 548

Warning: set_time_limit() [function.set-time-limit]: Cannot set time limit in safe mode in /home/marandci/public_html/joomla/libraries/joomla/filesystem/folder.php on line 548

چطوری برطرفش کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

از هاست رایگان استفاده میکنید ؟

این مشکل بیشتر از جانب سرور هست.

یا حق

نه از میهن وب هاست استفاده میکنم رایگان نیست.

لینک به ارسال

ممنون

همین کارو کردم یوزر و پس جوملامو گرفتن تا بررسی کنن.

گفتن از سیو مود هاسته. برات مشکلی ایجاد نمیکنه. به نظر شما چیکار کنم من؟

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

منظورشون safe mode بوده!

خب الان که برای شما مشکل بوجود آمده به خاطر روشن بودنش و با توجه به پاسخ ادمین سرورتون یعنی اینکه تغییرش هم نمی دن!!!

اگر به فایل php.ini در هاست دسترسی دارید نمایش پیام های خطا رو خاموش کنید و تست کنید که مشکلتون رفع می شه یا خیر... اگر به فایل php.ini دسترسی نداشتید که معمولا ادمین سرور این دسترسی رو بهتون نمی ده باید به خود ادمین سرور بگید تا نمایش پیام های خطا رو خاموش کنه... (اگر قبول کنه!!!)

با این حال اگر تمایل داشتید اطلاعات هاستتون رو + لینک این تاپیک برام پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم یا جوملا رو مجدد نصب کنم ببینم چی می شه...

پیروز باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...