رفتن به مطلب
shahryar warez

در خواست پلاگین نشان ندادن ادامه مطلب به مهمان

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما دوستان گرامی دوستان اگه کسی این نین پلاگین یا کامپونت و یا ماژول و ... که بتونی مثلا یک پست رو برای کاربردی که ثبت نام کرده هست ادامه مطلب اون رو نشون بدی و اون که مهمان هست نشون داده نشه و فقط همون مطلبی که معمولی هست رو ببینه و اینکه قابل تنظیم باشه

یعنی کلا واسه همه پست ها نباشه

با تشکر شهریار توکلی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شهریار جان

آقا جون جوملا خودش این کار را انجام میده و نیازی به پلاگین نداره ایم آموزش را ببین اگر نیازی به توضیح بود بگو برات شرح بدم

http://www.joomlatutorials.com/joomla-tips-and-tricks/38-joomla-website-management/103-make-people-register-on-your-joomla-site-to-read-more.html

لینک به ارسال

امیر جان ما چیزی که نفهمیدیم رفتیم توی سایت با دیال آپ بعد از 20 دقیقه دیدیم که یک صفحه ای داره کودون می شه دیدم لودینگش 1 ساعت طول کشید و ول کردم

ولی اگه بوتنی توضیح بدی که ممنون می شم

:afro:

لینک به ارسال

دوستان کسی نیست توضیح بده اصلا یادم نمی یاد چیکار می کردیم این کار می شد که فقط اون پست هایی که مدنظر ما هست ادامه مطلبش برای مهمان قفل بشه

لطفا به من بگید و توضیح بدید می خوام در سایت فوری استفاده کنم

لینک به ارسال

سلام شهریار جان

برای این کار مراحل زیر رو دنبال کن

1. به مدیریت منو برو و یک منو جدید ایجاد کن و نوع گزینه منو رو روی " نمایش مطالب یک مجموعه به صورت بلاگ " قرار بده و بعد مجموعه مورد نظرت که می خواهی ادامه مطالبش رو محدود کنی رو انتخاب کن و بعد ذخیره...

2. در هنگام ارسال یک مطلب جدید در مجموعه مورد نظرت از سمت چپ " سطح دسترسی " رو برای گروهی تعیین که که این مجموعه رو مخصوص اونها درست کردی...

پیروز باشی عزیز

یا علی

لینک به ارسال

دوستان این که خیلی محدود هست آخه من داخل همون مجموعه می خوام مثلا x ادامه مطلبش جدا باشه و یکی دیگه داخل همون بسته باشه

اگه پلاگینی نیست که این کار رو بکنه باید یه پست دیگه ر مورد محدود کردن لینک دانلود بکنم

لینک به ارسال

اول از همه ببخشید در مورد منو یک چیزی رو جا انداختم! در ویرایش منو مورد نظر شما باید در قسمت " پارمترها - کامپوننت " تنظیم " نمایش لینک های بدون مجوز " رو روی بله تنظیم کنید...

شهریار جان با این کار شما می توند در همه مجموعه ها یا هر مجموعه ای که مد نظرت هست هر مطلبی که دوست داشتی رو ادامه متنش رو محدود کنی و هر مطلبی که نخواستی برای عموم بزاری و دیگه نیازی به پلاگین نیست!

فکر نمی کنم پلاگینی در این مورد باشه ولی با این حال بنده هم می گردم اگر پیدا کردم حتما در اختیارت می زارم عزیز

پیروز باشید

لینک به ارسال

البته داداش من من برای سایت جومینا آیکن می خوام این پلاگین یا ماژول رو پون امروز یکی از این امکانات تجاری رو نصب کردم یک دفعه دیدم سایت بالا نمی یاد و نزدیک بود کل سایت به فنا بره در این رابطه یزه به نام فری نیست

لینک به ارسال

شهریار جان فکر کنم شما اینو میخوای(شرمنده بابت لینک غ مستقیم) اما بحثیه که خودم کرده بودم با یکی از بچه ها :

http://forum.joomfa.org/%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86+%D8%B3%D8%B7%D8%AD+%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3%DB%8C+%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C+%D9%85%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%86+%D8%9F!-t18050.html

لینک به ارسال

سلام و درود

این پلاگین دقیقا همون چیزی هست که اینکار رو انجام میده البته بدون زحمت البته تا حالا دوستان این رو دیدن ولی حس کردم این پلاگین رو اینجا هم معرفی کنم

http://forum.joomina.ir/thread-1579.html

پلاگین محدود کردن دسترسی میهمانان به ادامه مطلب

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...