رفتن به مطلب
ghardashali

حذف لینکها از گوگل

پست های پیشنهاد شده

با سلام آقا جان چگونه میتوان لینکهای قبلی را از گوگل حذف ، و لینکهای جدید ایندکس شوند.

با نصب کردن افزونه جدید در سایت پس از گذشت مدتی با اینکس شدن لینکهای جدید سایتم، لینک های قدیمی هنوز در گوگل به تعداد خیلی زیاد هستند. در صورتی که هر کس آنها را باز میکند ارور 404 میدهد.

و همین باعث شده است که رتبه من روز به روز پایین بیاید.

البته من برای معرفی سایتم با ساختن اکانت و قرار دادن کدی که خود گوگل داده است در روت اصلی سی پنل انجام دادم.

که با رفتن به این آدرسhttps://www.google.com/webmasters/tools/home?hl=en در قسمت Dashboard کلی لینک قدیمی دارم.

آیا باید آدرس اکانت را حذف و دوباره سایت را معرفی کنم؟

لطفاٌ هر کسی هر اطلاعاتی دارد بگوید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

خودبخود لینکهای جدید جای لینک های مشکل دار رو در ایندکس گوگل می گیره ولی خب کمی زمان بر هست...

می تونید از این افزونه هم استفاده کنید تا سریعتر لینکهای مشکل دار در ایندکس گوگل جای خودشون رو به لینکهای جدید بدن:

http://www.joomina.ir/%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D8%A7%D8%AA-404-%D9%85%D9%87%D9%85

راه دیگه اینه که از طریق webmaster tools اقدام به حذف لینکهای مورد نظر کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

جناب آقای فرحزادیان ، خوب من میخواهم بدانم که چگونه این کار را انجام دهم. چگونه از طریق web master tools این کار را انجام دهم. در آنجا یک قسمت هست به نامDashboard

Search queries

Crawl errors

Links to your site

Keywords

Sitemaps

در تمام اینها تعداد زیادی لینک است. ولی چیزی به نام حذف یا remove وجود ندارد.

خواهشن کمک کنید.

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز برای اینکار کافیه شما

قسمت site cofiguration رو باز کنید

بعد crawler access

و بعد از تب های موجود تب remove url رو انتخاب کنید و به صورت دستی لینک های سایتتون رو حذف کنید.

در پناه حق...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...