رفتن به مطلب
ghardashali

معرفی سایت به گوگل

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان. من از کامپوننت ویرچومارت برای راه اندازی فروشگاه استفاده کردم. خوب در ابتدا حدود 150 تا کالا در آن قرار دادم و سپس این سایت را به گوگل معرفی کردم. گوگل هم حدود 3 الی 4 هفته بعد سایت من را ایندکس کرد. و تمام کالاهایی را که قرار داده بودم در گوگل سرچ میشد. سوال این است که ، من این کار را (معرفی سایت به گوگل) باید فقط یک بار انجام میدادم. چون علاوه بر آن 150 کالا، حدود 250 کالای دیگر در فروشگاه اضافه کردم. حالا گوگل هر از چند گاهی سایتم را که یک بار همان بار اول معرفی کردم ایندکس میکند. وکالاهای افزوده شده را در موتور جستجوی خود مورد سرچ قرار میدهد؟

و یا اینکه من خودم باید هر از چند گاهی سایتم را مکرر به گوگل معرفی کنم؟

سپاسگذارم هر کسی از دوستان هر چه میداند. ثبت کند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

برای اینکه دوستانی هم که سوال شما رو دارند بتونند سریعتر به جواب برسند بهتر از عنوان مربوط به موضوع استفاده میکردید !

خیر نیازی نیست که هر چند وقت به موتورهای جستجوگر معرفیش کنید!

فقط روی سئو سایتتون کار کنید و بس .

یا حق

لینک به ارسال

با سلام.

دوست عزیز وقتی سایت رو به گوگل معرفی میکنید همون یک بار کافیه .. خود گوگل به طور متناوب سایت شما رو مورد برسی قرار میده .. نیازی به ثبت بیشتر از یکبار نیست ...

گوگل فعلا به خاطر یک سری سایت بی ارزش روی سایت های ایرانی حساس شده به همین خاطر ممکنه سایتون دیر ایندکس بشه .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...