رفتن به مطلب
abcp30

مشکل با افزونه K2

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما

قبل از طرح سوال بگم که من علاوه بر جستجو در اینجا هم سوالم را مطرح کردم اما جواب نگرفتم

و اما سوال:

اگه دقت کرده باشید بعد از نصب افزونه K2 فرم ثبت نام تغییر می کنه می خواستم ببینم چطوری می شه این فرم را تغییر داد و پارامتر های مورد نظر را اظافه یا حذف کرد

یه سوال دیگه و اون اینه که ایا آموزش یا توضیح کامل درباره ی این افزونه کسی سراغ نداره لینک بده چون من هر چی آموزش خوندم هم کامل نبوده و هم سوال اولی من را جواب نداده

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عزیز اموزش چه قسمتش؟

خوب این افزونه که کاملا فارسی شدش هستش نیازی به اموزش پیشرفته نداره!

http://forum.joomina.ir/thread-4974.html?highlight=%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C+k2

این لینک تاپیک مربوطه...

لینک به ارسال

سلام.

منظور شما از فرم قبت نام ، قسمت مطلب سایت هست؟

شما می توانید برای غیرفعال کردن نظر سنجی به تنظیمات بروید و این عمل را انجام دهید.

برای خیلی ها (در ابتدای کار من هم همینطور) کار کردن با این کامپوننت کمی سخت است ولی با کار کردن با آن همه ی سختی ها برطرف خواهد شد.

آموزش این کامپوننت هم به زبان فارسی فکر نکنم وجود داشته باشد ولی به زبان انگلیسی در سایت اصلی اش وجود دارد. getk2.org

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...