رفتن به مطلب
Napo

مشکل با افزونه رمزگئار

پست های پیشنهاد شده

من این افزونه را نصب کردم یه هفته ای هم کار میکرد ولی الان که میخوام وارد قسمت مدیریت سایتم بشم این پیغام میاد و نمیتونم وارد شم لطفا راهنماییم کنید چکار باید بکنم تا وارد سایت بشم

JAuthentication::__construct: Could not load authentication libraries.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

بعد از اینکه یوزر و پس مدیریت رو وارد می کنید به جای ورود به ادمین با این پیام روبرو می شید یا به محض فراخوانی آدرس ادمین سایت؟

سایتتون بدون مشکل میاد بالا؟

ادمین سرورتون در حال تغییر در سرور نیست؟ (مشکل رو بهشون گزارش کنید)

الحاق مورد نظر رو از طریق هاست غیر فعال کنید ببینید باز با ورود مشکل دارید یا خیر...

موفق باشید

لینک به ارسال

استاد محترم

درست وقتی یوزر و پسورد را وارد میکنم و تایید میکنم که وارذ شوم این ارور میاید و رمزگذار هم از طریق دیتابیس غیرفعال کردم باز همین ارور میآید درضمن دوباره جوملا رو روی هاست اکسترکت هم کردم ولی تغییری حاصل نشد

نه ادمین سرور درحال تغییر نیست و فکر نمیکنم اشکال از هاست باشد چون در روی همین سرور دامینهای دیگه ای هم دارم اونها هیچ مشکلی پیدا نکردن

تو فایل authentication هم رفتم دیدم این تابع تعریف شده construct__ و اونم غیر فعالش کردم میگه یوزر و پسورد غلط هست که اونم باید بدلیل عیرفعال کردن این تابع باشه که اونو حتما دی کد میکنه چون پسوردو از دیتابیس با تابع MD5 تغییر دادم و همون پسورد رو وارد میکنم

اگر کسی به نظرش راه حلی میرسه لطفا راهنمایی کنه

لینک به ارسال

جواب یک سوال رو فراموش کردم بله خود سایت بدون هیچ مشکلی بالا میاد و نیز به جعبه لوگین قسمت مدیریت هم آدرسو میزنم میره وقتی یوزر و پسورد رو میزنم که وارد شود این ارور میاد ممنون میشم راهنماییم کنید چطور این مشکل را حل کنم

لینک به ارسال

دوستان هیچ راه حلی برای این ارور و وارد شدن به قسمت مدیریت ندارن ؟

کسی نمیدونه این authentication.library تو کدوم فولدر هست و چرا آپ لود نمیشه؟

اگه بشه رمز ادمین رو هم بدون اینکه کدگذاری بشه وارد دیتابیس کنم کسی بهم راهنمایی کنه شاید اینجوری بتونم وارد بشم ببینم مشکل از کجاست؟ چون ظاهرا کار این تابع construct__ دی کد کردن رمزی که تو دیتابیس هست اگه رمز دیتابیس رو بشه عادی وارد کرد اینو غیرفعالش میکنم امیدوارم بتونم وارد شم

لینک به ارسال

با سلام

لطفا کمی صبور باشید تا پاسخ داده بشه!

اینطور که پیداست احتمال قوی پلاگین Authentication غیر فعال شده که باید از طریق هاست فعالش کنید و مجدد مشکل رو بررسی کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

با تشکر از استاد محترم

دستتون درد نکنه من روز گذشته پلاگین هایی رو که خودم نصب نکرده بودم داشتم غیرفعال میکردم این یکی هم غیرفعال کرده بودم با راهنمایی شما رفتم از دیتابیس فعالش کردم مشکلم حل شد

بازم ممنونم

لینک به ارسال

با سلام

لطفا کمی صبور باشید تا پاسخ داده بشه!

اینطور که پیداست احتمال قوی پلاگین Authentication غیر فعال شده که باید از طریق هاست فعالش کنید و مجدد مشکل رو بررسی کنید...

موفق باشید

با سلام

من هم مشکل فtوق را دارم.ولی می خواستم بگین چطور باید از طریق هاست Authentication را فعال کنم...؟

لینک به ارسال

دوست عزیز شما باید وارد phpmyadmin در سی پنل بشید

و جدول پلاگین ها رو انتخاب کنید و در مقابل فیلد مربوط به فعال بودن مقدار 0 برای غیرفعال کردن، و مقدار 1 را برای فعال سازی قرار بدید.

در پناه حق...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...