رفتن به مطلب
yar

مشکلی در اسکریپت بارگذار جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام

بسته خبری شارنیوز رو به دلیل آماده بودن خیلی چیزها در آن می پسندم !! :blush:

می خواستم با این بسته سایتی رو درست کنم به همین دلیل از بارگذار جوملا استفاده کردم همه چی به خوبی پیش رفت ولی فایلی که برای من بارگزاری کرد با پسوند rar بود و در هاست من امکان extract این فایل وجود نداره !! :(

می خواستم ازتون خواهش کنم چنانچه فایل ها را می توانید با فرمت zip قرار دهید یا امکان انتخاب بین zip و rar را به کاربر بدهید تا با توجه به هاست خود درخواست انتقال را بدهد. :rolleyes:

از توجه شما ممنونم:heart:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله منم يه هاست دايركت ادمين دارم كه فايل rar رو پشتيباني نميكنه(منظورم اينه كه extract نميكنه)

ولي اين فايل jup.php (بارگذار جوملا) چيز فوق العاده ايه.

لینک به ارسال

بله منم يه هاست دايركت ادمين دارم كه فايل rar رو پشتيباني نميكنه(منظورم اينه كه extract نميكنه)

ولي اين فايل jup.php (بارگذار جوملا) چيز فوق العاده ايه.

واقعاً چیز فوق العاده ای است . :shy:

لینک به ارسال

دوستان درباره اكستركت كردن فايل هاي rar در هاست هايي كه پشتيباني نمي كنندش يه راه وجود داره اونم استفاده از سايت هاي ftp هست .

يادمه دو سه سال پيش علوي نيك تو جومفا آدرس 2تا سايت رو داد و كار من راه افتاد ولي الان اسم سايت ها يادم نيست ببينيد اگه بقيه دوستان الان با اين سايت ها كار نمي كنند ، من بگردم براتون پيدا كنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...