رفتن به مطلب
Ehssan_it

مشکل در سیستم نامه نگاری

پست های پیشنهاد شده

من سیستم نامه نگاری رو روی لوکال نصب کردم ولی روی هر منوی مدیریت که میرم به سایت joomlaextention.co.in.com میره از پوشه کامپوننت ها حذف کردم ولی درست نشده.

حتی بکاپی رو هم که گرفته بودم جایگذین کردم خطا میده با اینکه میدونم درست پشتیبان گرفتم

خلاصه پروژه 90در صدی ما الان پریده...:exclamation:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

مطمئنید این مشکل از سیستم نامه نگاری هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟ (بنده اینطوری فکر نمی کنم چون این الحاق بارها نصب و بررسی شده و چنین مشکلی نداره!!!)

به هر حال اگر شک دارید می تونید بطور کامل این الحاق رو حذف کنید و منظورم بصورت کامل به این معناست که اگر بعد از حذف این الحاق از مدیریت پوشه یا فایلیش در هاست یا لوکال (در دایرکتوری که پک جوملا رو آپلود کردید) باقی بود بصورت دستی حذف کنید و همینطور جداولش اگر در دیتابیس باقی بود بصورت دستی حذف کنید...

قبل از هر کاری بک آپ فراموش نشه

موفق باشید

لینک به ارسال

اره مطمئنم چون چند ثانیه قبل از نصب این پلاگین هیچ مشکلی نداشتم .!

بک اپ گرفتم

برای اطمینان بیشتر می پرسم : نام جداولش چیه ؟ چون خودم میخواستم حذف کنم پیدا نکردم ( یا به نام یک جدول مشکوک نشدم برای حذف)

اصلا به مدیریت دسترسی ندارم هرچی که هست روی www هست و phpmyadmin خود wampserver

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...