رفتن به مطلب
hamid80

مشکل با پلاگین Simple Image Gallery

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان من پلاگین Simple Image Gallery دانلود کردم http://www.joomlaworks.gr/content/view/17/42 ایا این پلاگین رایگان هست یا تجاری و نحوه کار کردن باهاش چه گونه و چه طور می شه یک گالری تصاویر مثل دمو گالری که در همین سایت هست درست کرد

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون از راهنمایی شما در ادرس http://demo.joomlaworks.gr/simple-image-gallery ایا این گالری تصاویر که درست کردن نسخه رایگانش هست یا نسخه تجاریش و ایا این امکان هست چند تا مجموعه مختلف درست کرد در چند صفحه مختلف به عنوان مثال مجموعه اول و مجموعه دوم در دو صفحه جدا گانه که تصاویر هر مجموعه درلینک خود نمایش داده بشود و چه گونه می شود برای تصاویر توضیحات نشود زیر هر عکس

لینک به ارسال

سلام من اول پست را خواندم فقط می خواهم بدانم این امکان هست برای تصاویر یک سری توضیحات هم بدیم

{gallery}name folder\{/gallery}

ایا با این کد می شه این فقط گالری را درست کرد برای توضیحات مرتبط با عکسها از چه کدی باید استفاده کرد

لینک به ارسال

امكان اضافه كردن توضيحات براي تصاوير موجود نيست!

سلام

چرا دوست عزیز هست

کافیه موقع اضافه کردن آلبوم ، بجای کلیک روی insert روی view کلیک کنید بعد وارد پوشه می شید . اونوقت در قسمت تاییتل و یا دیسکریپشن  که زیر هر عکسی وجود داره متن خودتون رو وارد کنید. ^_^

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...