رفتن به مطلب
amirara

مشکل با کامپوننت پرسش و پاسخ جومینا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستای گلم

من با کامپوننت پرسش و پاسخ جومینا به مشکل بر خوردم :

http://joomina.ir/component/k2/item/85-faq-persian-joomina.html

من این کامپوننت رو نصب کردم و پرسش و پاسخ هاش رو هم تنظیم کردم ! فقط نمیدونم که چطوری باید اون رو بیارم توی سایت !!!:huh:

توی ماژول ها هم که گشتم چیزی به نام اون پیدا نکردم که فعالش کنم ؛

من همین مشکل رو با کامپوننت jPFChat هم دارم و انواع تنظیمات خود کامپوننت رو انجام دادم ولی نمیدونم چطوری بیارمش توی سایت و نتونستم ماژولی مربوط به اون پیدا کنم.:huh::-/

یعنی در اصل مشکل من اینه که بلد نیستم یک کامپوننت رو به یک ماژول مربوط کنم ، چطور باید برای این دو کامپوننت ماژول بسازم که بتونم کامپوننت ها رو در سایتم نمایش بدم ؟

ببخشید که سوال خیلی آماتوری و پیش پا افتاده بود برای شما ، خوب یه وبلاگ نویس یه دفعه بخواد بیاد با جوملا کار کنه همین میشه دیگه:P:D

ولی قصد دارم با کمک خود شماها توی جومینا یه کاربر حرفه ای جوملا بشم ، البته تا اون موقع فکر کنم پوستتون رو میکنم :D و یا من رو از اینجا میندازین بیرون یا خودتون از دستم فرار میکنید :D:cool:

راستی بی صبرانه منتظر بخش آموزش هستیم آقای تهرانی ، همچنین منتظر دعوتنامه:shy::)

موفق و سربلند باشید

امیر آرا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

خوش امدید ...

همه کامپونت ها دارای ماژول نیستند ( اگه مازول داشند می بایست مازول مورد نظر رو ار قسمت مازولها فعالش کنید و از ان استفده کنید ) برای استفاده از کامپوننت پرسش و پاسخ ( یا ...) می بایست یک منو ایجاد کنید و در قسمت"انتخاب نوع آیتم منو" می بایست "سیستم پرسش . پاسخ جومینا" رو انتخاب کنید . از این پس با کلیک بر روی منوی که ایجاد مردین به بخش پرسش و پاسخ ساتتون انتقال می یابید

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

آقا دمت گرم ، 20 درصد کل مشکلاتم درباره جوملا حل شد:D:D:D:D:D

دمت گرم ، سیستم پرش و پاسخ ردیف شد ، فقط یه مشکل جدید با سیستم jpfchat به وجود اومد ، وقتی راه انداختمش این مشکل به وجود اومد :

phpFreeChat cannot be initialized, please correct these errors:

* filemtime php fuction is not usable on your filesystem. Please do not use the 'file' container (try the 'mysql' container) or swith to another filesystem type.

منظور این ارور چیه ؟ برای حل کردنش باید چکار کنم ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...