رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من یک تاپیک با موضوع پیشنهاد در مورد سایت های مرتبط با جوملا و مدیریت محتوا ارسال کردم که طبق نظرات دوستان گل تصمیم گرفتم این تاپیک را بزنم که خودتون با مراجعه به اون متوجه همه چی میشید پس دیگه توضیح اضافی نمی دهم

بنابراین از تمامی کاربران و مدیران خواهشمندم که وب سایت های مرتبط با جوملا اعم از تجاری و رایگان فارسی و غیر فارسی (البته غیر از وارز - احترام به قوانین انجمن) را در این تایک معرفی نمایند تا تمامی کاربران از وجود این سایت ها مطلع شوند

توجه :

1- خواهشمندم هنگام معرفی سایت چند خط توضیح کوتاه راجب سایت بدهید

2- خواهشمندم از ارسال پست های غیر مرتبط خودداری نمایید تا این تاپیک خوب پیش بره

3- خواهشمندم جهت نظم بخشیدن به این تاپیک سایت های خود را همانند زیر معرفی کنید

در پناه حق :heart:

نام وب سایت :هاتفا - دانلود قالب های فارسی

توضیحات :یکی از سایت های بسیار خوبی که مدت زمان طولانی است در زمینه جوملا فعالیت میکند سایت هاتفا میباشد پیشنهاد میکنم حتما از این سایت دیدن کنید

خدمات : قالب رایگان جوملا - قالب های اختصاصی جوملا - افزونه های جوملا و ...

لینک :

www.hofta.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من یک سایت خارجی در مورد قالب معرفی میکنم که واقعا قالب های زیبا و کم حجم رو ارائه میده

درضمن قالب های این سایت تجاری هستن

و بیشتر برای آشنایی دوستان ارائه میشه.

نام سایت: Professional Joomla Templates, Joomla Themes - Bonusthemes.com

خدمات : قالب های زیبا و کاربردی در مورد جوملا

لینک :

http://bonusthemes.com/

لینک به ارسال

همچين كاري ممكن نيست !

حالا يا به خاطر رقابت و يا به خاطر مسائل ديگه !

مثلا جومينا در رده هاي اول جستجو است و اونوقت ما لينك سايتي رو بايد در لينكدوني قرار دهيم كه حتي در انجمن اون سايت مجاز به قرار دادن نام سايت جوملايي خود در امضا هم نيستيم ؟!!!

اين يك نمونه از مسائل مربوط به اين كار هست و براي اينكه ته خط اين ماجرا را بدونيد گفتم و ميتوان دلايل مهم ديگري هم ذكر كرد!

لینک به ارسال

ممنون آقای گنجی

چرا ممکن نیست

همچين كاري ممكن نيست؟ !:huh:

حالا يا به خاطر رقابت و يا به خاطر مسائل ديگه !

مثلا جومينا در رده هاي اول جستجو است و اونوقت ما لينك سايتي رو بايد در لينكدوني قرار دهيم كه حتي در انجمن اون سايت مجاز به قرار دادن نام سايت جوملايي خود در امضا هم نيستيم ؟!!!

اين يك نمونه از مسائل مربوط به اين كار هست و براي اينكه ته خط اين ماجرا را بدونيد گفتم و ميتوان دلايل مهم ديگري هم ذكر كرد!

منظور شما از این تاپیک سایر تیم های ترجمه هستن که ما اصلا به هیچ وجه اسم این تیم ها را قصد نداریم تو این تاپیک بیاریم چون سایر تیم های پشتیبان جوملا را همه می شناسند

من منظورم سایر سایت های مرتبط با قالب و افزونه های جوملا بود

خیلی ببخشید - قصد جسارت ندارم ولی شما بهتر بود دلیل خودتونو تو تاپیک نمی گفتید و برام پیغام خصوصی می کردید یا اصلا تاپیک را پاک می کردید

فکر نمی کنم کسی قصد معرفی تیم های پشتیبان و مترجم جوملا را داشته باشه چون همه این تیم ها را می شناسند

در ضمن اگر می دونید دلیل من قانع کننده نیست لطفا تاپیک را کلا حذف کنید چون از بحث اصلی منحرف شد

من خدای نکرده قصد جسارت به کسی ندارم چون همه شما استاد من هستید و احترام به استاد واجبه

لینک به ارسال
بنابراین از تمامی کاربران و مدیران خواهشمندم که وب سایت های مرتبط با جوملا اعم از تجاری و رایگان فارسی و غیر فارسی (البته غیر از وارز - احترام به قوانین انجمن) را در این تایک معرفی نمایند تا تمامی کاربران از وجود این سایت ها مطلع شوند

اين درخواست يعني معرفي سايت هاي كه از جوملا پشتيباني ميكنند حالا به هر نحو ! مثلا سايتي كه قالب هاي تجاري طراحي ميكند و ميفروشد ! اين در اصل تبليغات محسوب ميشود و در اصل ما به رايگان براي ديگري تبليغات ميكنيم!

منظور شما از این تاپیک سایر تیم های ترجمه هستن که ما اصلا به هیچ وجه اسم این تیم ها را قصد نداریم تو این تاپیک بیاریم چون سایر تیم های پشتیبان جوملا را همه می شناسند

من منظورم سایر سایت های مرتبط با قالب و افزونه های جوملا بود

در اين مورد ما بيشتر مواقع نام اين سايت ها را مي آوريم و مشكلي نداريم !

خیلی ببخشید - قصد جسارت ندارم ولی شما بهتر بود دلیل خودتونو تو تاپیک نمی گفتید و برام پیغام خصوصی می کردید یا اصلا تاپیک را پاک می کردید

مگر خداي ناكرده من با لحن نادرست بيان كردم كه باعث ناراحتي شما به شود و جهت اطلاع شما و ساير دوستان در همين جا اعلام كردم و اگر فكر ميكنيد باعث ناراحتي شده من از شما معذرت خواهي ميكنم !

در ضمن اگر می دونید دلیل من قانع کننده نیست لطفا تاپیک را کلا حذف کنید چون از بحث اصلی منحرف شد

در كل به نظر من اين ايده بدي نيست و بسيار هم جالب است ولي شرايط انجمن و جومينا به علاوه قوانين اين كار را در انجمن ناممكن ميكند ولي اگر كسي مايل باشد ميتواند سايتي راه اندازي كند به عنوان مرجع و اين كار رو در اونجا انجام دهد!

فكر نميكنم نياز هم باشد كه تاپيك حذف شود.

قانون شماره 14) از نوشتن نامه هاي تجاري و يا تبليغات تجاري پرهيز كنيد. در صورتي كه ارسال هاي مذكور مربوط به تبليغات تجاري باشند توسط مديران حذف خواهند شد و در صورت تكرار اين عمل توسط كاربر ، آن اكانت براي هميشه بسته خواهد شد.

از نظر من اين تاپيك هم به نوعي تبليغاتي محسوب ميشود ولي حالا باز مانده به نظر اقايان تهراني و شمسي البته ذكر اين نكته هم لازم است كه ما افزونه هاي رايگان را با ذكر منبع بدون هيچ محدوديتي در انجمن معرفي ميكنيم.

در كل اگر اين امر ممكن بود يك لينك دوني در جومينا راه اندازي ميشد و قبلا هم در اين مورد بحث هايي شده بود و مورد موافقت قرار نگرفته بود!

باز هم در مورد اين تاپيك مشورت خواهد شد و اگر موافقت شد كليه ارسال هاي اضافي رو خودم حذف خواهم كرد .

لینک به ارسال

سلام

من هم فکر نمی کنم نیازی باشه به زدن همچین تاپیکی. الان دیگه هرچی که برای جوملا بخواین رو کافیه یه سرچ کوچیک بکنین تو گوگل تا تعداد زیادی سایت های جوملایی براتون بیاد. پس چه نیازیه که اینجا معرفی بشن و به قول جناب گنجی، براشون تبلیغ رایگان بشه؟

لینک به ارسال

سلام دوستان

ممنون بابت نظراتتون

خیلی ببخشید ولی اگر امکان داره تاپیک را پاک کنید

چون من نیتم خیر بود اما ....

اومدم ثواب بکنم ولی کباب شدم (شوخی)

خواشها پاک کنید

لینک به ارسال

سلام

دوستان اول ممنون بابت توضیحات

من این تاپیک رو چون آقای حاجیان و خیلی از دوستای دیگه نیاز داشتن حمایت کردم و قصد تبلیغات نبوده و فقط بحث آشنایی کاربران

با سایت های گوناگون در مورد جوملا هست.

بالاخره اونهایی که تو این چند سال با جوملا کار کردن، آشنایی بیشتری با سایت های مرتبط با جوملا دارن

و معرفی سایت برای یاد گیری و الهام گرفتن از کارهای این سایت ها بسیار خوبه

و خیلی از این سایت ها تو سرچ گوگل در رتبه اولیه قرار نمیگیرن!

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشه که اتفاقی با سایتی آشنا شده باشید و اگه اونو تو گوگل در مورد جوملا سرچ کنید اصلا پیدا نمی کنید

پس خوبه برای کسایی که آشنایی ندارن هم معرفی کنید.

در کل اگه با سیاست های سایت در تناقض هست میتونه این تاپیک بسته بشه

ولی نه نظرم کار بدی نبود چون سایت های خارجی منبع خوبی برای یاد گیری و پیشرفت هستن.

ممنون از آقای گنجی به خاطر متانت در صحبتشون.

و آقای حاجیان شما هم اگر امکانش نبود ادامه ندید، چون نظر نظر مدیران هست و نظر مدیران برای ما قابل احترام است.

در پناه حق...

لینک به ارسال

دوست عزیز

امیر حسین جان

خدای نکرده من قصد بی احترامی به کسی نداشتم همونطور که قبلا گفتم من خدای نکرده قصد جسارت به کسی ندارم چون همه شما استاد من هستید و احترام به استاد واجبه

فکر می کنم این تاپیک حذف بشه بهتره

چون ....

لینک به ارسال

با سلام

دوستان امیدوارم خوب باشید / میلاد 3 اختر آسمانی مبارک باد

- دیدم جمعتون جمع فقط سعید شمسی تون کمه گفتم منم یه چیزی بنویسم !

دوستان بنظر من اصل این کار خیلی خوبه و اصلاً این بخش از فروم هم برای همین کار ایجاد شده . و بنظرم این نحوه معرفعی هم باعث میشه اسپم زیاد بشه و هم اینکه سایت های بی ارزش زیادی معرفعی بشن و ...

بنظرم همون بهتر که اگه سایت خوب و مفیدی دیدید که بنظرتو دیدن اون برای یک وبمستر خوب باشه اونو در یک تایپیک جداگانه با توضیحات کامل معرفعی کنید و این کار اینطوری نباشه که هر سایتی که در مورد وبمستر ها بود اینجا معرفعی بشه بکه سایت معرفعی شده باید یک سایتی باشه که داریه برجستگی های خاص باشد .

یا علی

لینک به ارسال

چشم شمسی جان

اما معرفی سایت های مرتبط با جوملا در این تاپیک باعث نظم بخشیدن به این بخش از انجمن میشه

طبق فرمایشات شما برای معرفی مثلا 300 سایت باید 300 تا تاپیک ایجاد بشه

فکر نمی کنید این خودش یک نوع به هم ریختگی تو انجمن ایجاد کنه - این که خودش میشه اسپم

ولی اگر کلا تو یک تاپیک باشه کاربران با دنبال کردن این تاپیک می تونند راحت همه سایتهای مرتبط با جوملا را بشناسند

باز من و بقیه تابع نظرات دوستان هستم

در آخر هم از استاد عزیزم آقای گنجی ممنونم و امیدوارم از دست من دلخور نشده باشند و همچنین پوزش می طلبم که با پست خودم این تاپیک را به اینجا رسوندم

شمی جان فکر می کنم تو همین تاپیک معرفی بشه بهتره چون اگر برای هر سایت یک تاپیک جدا زده بشه کلا بخش معرفی سایت های مفید انجمن بهم میریزه

لینک به ارسال

جناب حاجيان همانطور كه جناب شمسي گفتند اصل اين كار عالي است و اين انجمن هم براي همين كار است!

مثلا شما يك سايت براي ساختن فاويكن معرفي ميكنيد با عنوان سايتي رايگان براي ساختن فاويكن يا همان آيكن سايت و كاربري كه مايل است وارد تاپيك ميشود و ادرس و توضيحات رو مشاهده ميكند!

حالا اگر اين تاپيك ادامه داشته باشد و به صد صفحه برسد و كاربري تازه كار نداند كه چه كلمه اي را دقيقا سرچ كنند بايد در اين تاپيك چند ده صفحه را نگاه بياندازد تا شايد به مطلب مورد نظر خود برسد.

هميشه تاپيك هاي با ارسال كم ولي مفيد بهتر از يك تاپيك با چندين صفحه ارسال است و اينگونه تاپيك ها خسته كننده ميشوند.

برخي انجمن ها تنظيمات رو طوري قرار دادن كه هر تاپيك بعد از حداكثر ارسال قفل ميشود و ديگر نميتوان در ان ارسالي داشت.مطمئنا شما هم تجربه اينگونه تاپيك هاي خسته كننده رو داشته ايد.

براي معرفي سيصد سايت داشتن سيصد موضوع براي كاربرا راحتر از داشتن يك تاپيك با پنجاه صفحه است و هنگام مرور انجمن معرفي سايت ها شما سريعا عناوين را مشاهده ميكنيد و اگر مورد دلخواه بود كليك ميكنيد ولي با اين روش شما بايد چند ده صفحه را به اجبار مشاهده كنيد چون خواه ناخواه بيشتر اوقات بعد از هر ارسالي كاربران ديگر ارسال هايي مربوط به موضوع دارند حال شما در ارسال دهم يك سايت مربوط به ايجاد فاويكن معرفي كرده ايد و اگر كاربر ديگري در همين زمينه بخواهد سايتي رو معرفي كند در ارسال هشتاد بايد اينكار را انجام دهد و به همين راحتي ارسال هاي مرتبط با هم فاصله ميگيرند!

اميدوارم منظور را رسانده باشم.

لینک به ارسال

درود بر شما

یک نکته وجود داره که من شخصا و کلا با وجود این بخش انجمن مخالفم اما خوب مدیر و مالک انجمن آقا سعیده و من فقط در اینجا در کنار سایر دوستان هستم از عنوان ادمین که بگذریم من تقریبا در انجمن هیچ کارم ;)

اما من اصلا چرا با متفرقه و ... مخالفم دلیلش اینه که هرچی بیشتر سعی کرده ایم که جومینا را تخصصی نگه داریم از پستهای نا مرتبط جلوگیری کنیم . گرچه ممکنه در بین پستها مطالب بسیار مفیدی هم عنوان بشه اما در عین حال مطالب نا مرتبط هم عنوان خواهد شد که مسیر را به بیراه میبره .

amrdata عزیز از حسن نیت شما ممنونم و با اینکه این پیشنهاد شما بسیار هم خوب هست اما دلایل هم داره که نمیشه عملیش کرد ( البته نظر شخصیمه )

راستی یک موردی هست که میخوام به رای عمومی بزارمش که اگر همه موافق بودند عملیش کنم منتها برای درج در انجمن اول باید از آقا سعید اجازش را بگیرم فکر خوبیه منتها اول اجازه بدید نظر مدیران را بپرسم بعد رای گیریش را در انجمن عمومی میزارم

روز خوش

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...