رفتن به مطلب
larsa.ir

جوملا انگلیسی

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدما دوستان عزیز من از اخرین نسخه جومینا استفاده میکردم 1.6.2 چند روز پیش رفتم نسخه اپدیت به 1.6.3 رو از جوملا جهانی دانلود کردم و ریختم تو جومینا حالا قالبم فارسی هست مشکلی نیست اما مدیریت سایت انگلیسی شده چطور میتونم فارسی کنم .قابل ذکر است من کل جوملا انگلیسی رو دانلود نکردم فقط اون قسما اپدیت 1.62 به 1.6.3 رو دانلود کردم الان که میبینم انگلیسی شده مدیریت باتشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدما دوستان عزیز من از اخرین نسخه جومینا استفاده میکردم 1.6.2 چند روز پیش رفتم نسخه اپدیت به 1.6.3 رو از جوملا جهانی دانلود کردم و ریختم تو جومینا حالا قالبم فارسی هست مشکلی نیست اما مدیریت سایت انگلیسی شده چطور میتونم فارسی کنم .قابل ذکر است من کل جوملا انگلیسی رو دانلود نکردم فقط اون قسما اپدیت 1.62 به 1.6.3 رو دانلود کردم الان که میبینم انگلیسی شده مدیریت باتشکر

در قسمت مدیریت زبان ، و در سربرگ مدیریت ، ببین زبان فارسی جزء گزینه هات هست یا نه؟:1:

لینک به ارسال

در قسمت مدیریت زبان ، و در سربرگ مدیریت ، ببین زبان فارسی جزء گزینه هات هست یا نه؟:1:

بله هست البته فکر کنم اینو میگید

dm-CRCD.png

لینک به ارسال

با سلام

1.6.4 امد شما فایل های بروز رسانی رو ان بسه رو هم بریزید . بعد فایا های زبان رو از بسته جومینا بردارید و روی فایل های زبان موجود بریزید.

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

1.6.4 امد شما فایل های بروز رسانی رو ان بسه رو هم بریزید . بعد فایا های زبان رو از بسته جومینا بردارید و روی فایل های زبان موجود بریزید.

یا حق

lمن الان پچ 1.6.4 رو هم انداختم الان چیکا کنم زبانرو گفتید دقیقا چیکا کینم

لینک به ارسال

با سلام

بعد دارکتوری فایل های زبان رو از بسته جومینا بردارید و روی فایل های زبان موجود بریزید.

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...