رفتن به مطلب
abshr24

مشکل در انتشار مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من همونطور که قبلا گفتم یه صفحه ای از سایت یه دوست در اختیار دارم و دارم کار با جوملا رو یاد میگیرم ولی هر کاری می کنم بازم بی فایده. با اون که کتاب جوملا از سایت دو سیب رو هم دانلود کردم بازم فکر کار نمی کنه.

به طور مثال می خوام یک مطلبی رو انتشار بدم. مطلب رو می نویسم ولی می خوام در منوی اصلی باشه. اگه منظورم رو فهمیدین بی زحمت بخاطر خدا جوابم رو زود بدین.

تا دوباره مزاحمتون بشم.

:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

ممنون می شم قوانین انجمن رو مطالعه و طبق آن عمل کنید!!! (عنوان نامناسب - ایجاد تاپی در بخش غیر مرتبط!)

لطفاسوالتون رو واضح تر بفرمائید! در منو اصلی!؟ یا صفحه اصلی!؟

این کتاب رو دریافت و مطالعه کنید:

http://forum.joomina.ir/thread-543-post-2194.html#pid2194

منتقل شد به بخش مربوطه

موفق باشید

لینک به ارسال

اگر مدیر سایت کس دیگه ای هست ، تنظیمات منوها دراختیار مدیره

اما به طور کلی شما مطلبتون رو توی یک مجموعه از یک بخش قرار میدین و تعیین میکنید که در صفحه اول نمایش داده بشه یا نه

حالا یه منو از نوع مطلب ایجاد میکنید و از تنظیمات اون ، مطلبتون رو انتخاب میکنید.

توصیه میکنم برای اینکه از وقتتون مفید استفاده کنید و گیج نشید حتما با حوصله کتاب راهنمای جوملا رو مطالعه و پیش برید

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام دوستان. ممنون ببخشین که اذیتتون کردم.

من کار با جوملا رو هیچی یاد ندارم . اون کتاب سایت دوسیب رو تا اندازه ای خوندم برام گیج کننده بود.

این کتابی که هم اکنون شما توصیه کرده اید رو دارم دانلود می کنم. ان شاء الله که مشکلم حل بشه.

به طور مثال براتون بگم:

مثل بلاگفا که موضوعاتش مشخصه. وقتی یک مطلب رو می نویسم می خوام صفحه اول و در موضوع مخصوص به خودش قرار بگیره. بعدش اگه بره پایین مشکلی نیست. مثل بلاگفا.

بخش و مجموعه کارایی شون چیه؟

منوی اصلی که منوهای دیگری هم بهش اضافه میشه. مثلا من کتابخانه بهش اضافه کردم. ولی وقتی مطلبی رو نوشتم در اونجا من عنوانی به نام کتابخانه ندیدم. فقط اون چیزهایی که در مجموعه و بخش افزوده بودم همون ها رو دیدم.

باید این دفعه متوجه حرف من بشین.

یک چیز بی ربط هم میخوام بگم عذر میخوام.

یکی از دوستان در سوریه هست و یه هاستی خریده دقیقا نه خودش می دونه و نه من که برنامه ای که روی هاستش نصبه از کدوم مدل سی ام اس هست. من اینجا تصویر رو براتون میذارم اگه فهمیدین کمکم کنین. در ضمن اگه کتاب آموزشی هم داره لینکی مینکی بذارین ممنون میشم.

در ضمن زبان برنامه هم عربی است.

lddfms9nwzcoxgmj7tsm.png

لینک به ارسال

بخش و مجموعه کارایی شون چیه؟

دوست عزیز شما وقتی وارد یه سایتی میشی میخوای مطالب مربوط به علایق خودتو در اون سایت پیدا کنی ، به بخش مربوطه و زیر مجموعه اون بخش میری

در واقع کار شما رو آسون میکنه

:heart:

منوی اصلی که منوهای دیگری هم بهش اضافه میشه. مثلا من کتابخانه بهش اضافه کردم. ولی وقتی مطلبی رو نوشتم در اونجا من عنوانی به نام کتابخانه ندیدم. فقط اون چیزهایی که در مجموعه و بخش افزوده بودم همون ها رو دیدم.

شما وقتی یه منویی ایجاد میکنی ، باید به تعیین کنی که اون منو چه نقشی رو ایفا کنه

مثلا اگه میخوای یه بخش یا یه مجموعه خاصی رو بیاره ، باید انتخابش کن

:heart:

یک چیز بی ربط هم میخوام بگم عذر میخوام.

.

.

.

سوال جدید دارید باید در پست جدید در ارسال جدید بگذارید نه اینکه با ایجاد یه موضوع ، هر سوالی دارید در اونجا بپرسید

اینطوری زودتر به جواب میرسید و نظم انجمن هم به هم نمیخوره

( یکی نیست بگه به من چه دارم تذکر میدم:D )

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...