رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

راستش قرار به امید خدا واسه یکی از آشنایان سایتی رو طراحی کنم

که مطالب زیادی داره و دارای حجم بالایی هست

اما حالا یه مشکل دارم و اونم نسخه جوملاست

نمیدونم با جوملا 1.6 کار کنم یا 1.5 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1.6 ازلحاظ سئو،امنیت بهتره

اما تنوع افزونه و قالب واسه 1.5 خیلی بیشتره

بحث مهاجرت از 1.5 به 1.6 هم یه کم دردسر داره چون فقط مطالب و بخش ها و یک سری از چیزها رو میشه منتقل کرد ولی افزونه ها رو نمیشه کاریش کرد باید صبر کرد تا نسخه هماهنگ با 1.6 بیاد

جوملا 1.6 هم که پلاگین وارث نداره آدم یه کم خیالش راحت باشه

حالا مرددم که کدوم رو انتخاب کنم

به نظر شما با توجه به اینکه حجم مطالب زیاده و انجام مهاجرت از 1.5 به 1.6 کمی مشکلات داره

من با چه نسخه ای کار کنم

لطفا دوستان با دلیل و استدلال جواب بدن

پیشاپیش از نظراتتون تشکر می کنم

یا علی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

جوملا 1.5 هم با افزونه هایی که داره (مثلا acesef البته نسخه تجاریش و...) از جوملا 1.6 زیاد عقب نیس!

یعنی کاری که شما میخوای با 1.6 با ریسک بکنی ، میتونی با 1.5 بکنی بدون ریسک و با اطمینان

اما خوب کارت یکم سخت تره!

از یه لحاظ دیگه : افزونه های 1.6 روز به روز داره بیشتر میاد بیرون و آینده ی روشن نزدیکی داره

در هر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند (درست گفتم؟!!:s)

:thankyou:

لینک به ارسال

با سلام

قبل از هر چیزی باید بگم من کاربر مبتدی هستم و فقط نظر و تجربه شخصی خودمو اعلام می کنم که امکان نادرست بودن آنها وجود داره

من خودم به شخصا جوملا 1.5.23 را انتخاب می کنم به چند دلیل :

1- از نظر امنیت می تونم بگم که شما می تونید از افزونه پدافند جومینا و سایر افزونه ها استفاده کنید تا امنیتش به جوملا 1.6 برسه

2- از کارایی جوملا 1.5 بهتره چون بالاخره بیشتر از 1.6 روش کار شده و به مرور زمان مشکلاتش برطرف شده

3- از نظر تنوع افزونه و قالب جوملا 1.5 بهتره

4- به نظر خود من جوملا 1.6 مشکلات زیادی داره که هنوز برطرف نشده و دیگه هم برطرف نمیشه چون جوملا دیگه از این به بعد 1.7 را منتشر می کنه

5- اما راجب مهاجرت از 1.5 به 1.6 چیزی نمی دونم

من چندین سایت با جوملا 1.5.23 زدم و یکی هم با جوملا 1.6 که تو جوملا 1.6 به نظرم مشکلات بیشتری وجود داره

در پناه حق :heart:

لینک به ارسال

سلام

به نظر من فعلا کار با جوملا 1.5 بهتر از جوملا 1.6 هست برای سایت های پر مطلب و پر امکانات

ولی برای سایت های ساده و آینده نگر-یعنی شما در آینده میخواهید این سایت رو گسترش دهید-جوملا 1.6 بهتر هست

چون در آینده آفزونه ها برای جوملا 1.6 زیاد میشه و میتونه به اندازه جوملا 1.5 بشه

و مشکلات تصحیح میشه

حالا مونده به شما که میخوایید همین الان سایت قوی راه بندازید و کار کنید

یا اینکه قصد دارید این سایت رو راه بندازید و بعد از مدتی اون رو گسترش بدید

در پناه حق...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...