رفتن به مطلب
hamid80

در خواست کامپونت

پست های پیشنهاد شده

سلام من یک کامپونت می خواهم مثل emi-frontnewsl بتوانم چند تا عکس بگذارک و در کنار هر عکس چند تا مطلب هم قرار بدم این کامپونت انگار نمی شود دانلود کرد اگر کسی داره در اختیار من قرار بده ممنون می شوم یا کامپونت مشابهی هست معرفی کنند دوستان که بشه چند تا تصویر توش گذاشت و برای هر عکس توضیحاتی نوشت

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اين كامپوننت تجاري است و بايد از سايت سازنده خريداري شود و ما هم در اينجا افزونه هاي رايگان را منتشر ميكنيم.

البته افزونه هاي نمايش اخبار رايگان زيادي موجود است و ميتونيد از اونها انتخاب كنيد.

لینک به ارسال

ممنون می شوم یک کامپونت معرفی کنید که بشه چند تا عکس گذاشت توش و در کنار هر عکس یک سری توضیحات نوشت من هر چی گشتم این کامپونت نبود به صورت ماژول بود که برا یکار من مناسب نبود

لینک به ارسال

ممنون می شوم یکیش را معرفی کنید که بشه در کنار مطالب توضیحاتی هم نوشت به صورت کوچیک عکس نمایش داده بشه و در مقابلش توضیحات داده بشه و وقتی روی عکس کلید کردی عکس به صورت بزرگ نشان داده بشود

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز خسته نباشید

شما می تونید از Frontpage Slideshow استفاده نمایید

اما فکر کنم تجاری باشه

در پناه حق :heart:

لینک به ارسال

دلیل خاصی برای استفاده از کامپونت ندارم ولی نمی خواهم تو صفحه اصلی باشه می خواهم با زدن یک دکمه نمایش داده بشه

فقط یک کامپونت هست به نام redshop رایگان هم هست http://redshop.redcomponent.com فقط وقتی دانلودش می کنم نمی دانم چه طوری یک صفحه مثل دموش بسازم چند تا عکس نمایش داده بشه وبا توضیحات

38uu48ofkj3fky7cwdo7.jpg

http://www.pic.iran-forum.ir/images/38uu48ofkj3fky7cwdo7.jpg

نمی دانم کدامش را با انتخاب کنم برای ساختن منو و تنظیمات این کامپونت چه طوری هست

لینک به ارسال

اگر هدف شما نمایش عکس هست :

-استفاده از گالری های عکس که قابلیت نمایش توضیحات در کنار تصویر رو دارن

-استفاده از پلاگین های نمایش عکس (گالری های ساده)که شما کد تصویر رو میدی و در کنارش توضیحات اون . تصاویر کوچک نمایش داده میشه به همراه توضیحات شما

- استفاده از کامپوننت dj-catalog که توی جومینا معرفی شده

- استفاده از پلاگین های کوچک کننده تصاویر مطلب که با کلیک روی تصویر کوچک شده تصویر بزرگتر نمایش داده میشه

لینک به ارسال

دموش را دیدیم ممنون می شوم لینک دانلود این کامپونت و پلاگین کوچیک کننده عکس ها بگین کجا هست من دانلود کنم چیزی زیاد پیچیده ای نمی خواهم می خواهم چند تا عکس بگذارم با توضیحاتی در مورد این عکسها و وقتی روی عکس کلید کرد عکس بزرگ تر بشه فکر کنم کاتلوگ بشه این کار را کرد این کامپونتی که شما معرفی کردین

لینک به ارسال
می خواهم چند تا عکس بگذارم با توضیحاتی در مورد این عکسها و وقتی روی عکس کلید کرد عکس بزرگ تر بشه

با سلام

البته شما درخواست کامپوننتی کردید با مشخصات فوق . ولی افزونه ای که من به شما و همچنین به بقیه جومینایی ها معرفی میکنم یک ماژول است . در ضمن تمام خواسته های شما را نیز در بر میگیرد .

نام این افزونه ARI Cloud Carousel میباشد . این افزونه بسیار زیبا و جالب میباشد . نحوه عملکرد این افزونه همانند یک اسلایدشو میباشد که تصاویر را بطور اتوماتیک به چرخش در میاورد و تصویری که در جلو (پایین) قرار دارد توضیحات مربوط به آن نیز نمایش داده میشود کلیه تصاویر به شکل Thumbnail (بند انگشتی) نمایش داده میشوند همچنین طبق خواسته شما چنانچه روی تصویر موردنظر کلیک شود تصویر با یک افکت خاص به شکل بزرگتر به همراه توضیحاتش نشان داده میشود . همچنین در حالت مشاهده تصاویر به شکل بزرگتر امکان مشاهده بقیه تصاویر نیز میباشد که با همان افکت خاص نشان داده میشوند .

در ضمن این افزونه هم با جوملا 1.5 و هم با جوملا 1.6 سازگار میباشد .

[align=LEFT]جزئیات:

Accurate 3D perspective;

No flash. Pure javascript and CSS;

Optional auto reflections - no need to modify your images or add server code;

Can sort images by file name, modified date or in random order;

Supports mouse navigation;

Provides ability to create your own themes;

Can generate thumbnails;

Supports auto generating of thumbnails;

Can start slideshow automatically;

Supports possibility to show images titles, descriptions and define redirect links which you can define in INI file;

Can be integrated with different lightbox extensions;

Works in all modern browsers.[/align]لینک دمو و دانلود

موفق باشید .

یا حق

:shy:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...